Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych

24 czerwca 2020 roku odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych DolZPN. Na posiedzeniu Komisji obradowano na temat procesu licencyjnego na sezon 2020/2021 na poziomie IV-Ligi oraz na sezony 2020/2021 i 2021/2022 klas niższych (tj. Klasy Okręgowej, Klasy A, Klasy B).

Komisja ds. Licencji klubowych przyznała licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach IV- Ligi w sezonie 2020/2021 klubom:

  • Sokół Wielka Lipa
  • Sokół Marcinkowice
  • Unia Bardo
  • GKS Mirków/Długołęka
  • Orkan Szczedrzykowice
  • Orla Wąsosz
  • Chrobry II Głogów

upoważniającą do uczestnictwa w  rozgrywkach Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021 i 2021/2022:

  • KS Żórawina
  • Olimpia Podgaj
  • GKS Kobierzyce

z nadzorem infrastrukturalnym do dnia 31 grudnia 2020 r. upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021 i 2021/2022:

  • KS Łomnica

upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy A w sezonie 2020/2021 i 2021/2022:

  • Sparta Wrocław
  • Zorza Pęgów
  • Czarni Sobocisko
  • Spartan Marszowice
  • Polonia Jaksonów
  • Sokół Smolec
  • Odra Lubiąż
  • Muchobór Wrocław
  • Dolpasz Skokowa
  • LZS Brzeźno
  • Lotnik Twardogóra
  • Widawa Bierutów
  • Piast Nadolice
  • Rapid Domaniów
  • Polonia Wrocław
  • Ambrozja Bogdaszowice
  • Korona Pęcz
  • Puma Pietrzykowice/Sadowice
  • Wratislavia Wrocław 
  • Dolomit Chwałowice
  • Zieloni Rakoszyce 
  • KS Kłopotów-Osiek
  • Victoria Siciny
  • Huragan Proboszczów
  • GKS Gromadka
  • Granica Bogatynia
  • Park Targoszyn
  • Sparta Parszowice
  • Błękitni Studniska Dolne

z nadzorem finansowym upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy A w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 rok z nakazem uregulowanie zaległości finansowych do dnia 15 lipca 2020 r.:

  • Błękitni Koskowice
  • Kłos Moskorzyn

upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy B w sezonie 2020/2021 i 2021/2022:

  • Tarant Krzyżowice
  • Dąb Kuraszków
  • Herosi Stary Wołów
  • Dąb Pruszowice
  • LZS Ścinawa Polska
  • Feniks Pławna
  • GLKS Mietków
  • Odra Słup
  • Pogoń Kopalina
  • KS Brzeg Dolny
  • Orkan Borzęcin
  • Lech Barkowo
  • Odra Uraz      
  • Olimpia Godzięcin
  • Silesia Szymanów      
  • Sokół Kaszowo
  • Grom Szczodrów            
  • Pogoń Cieszków
  • KS Łazy Wielkie
  • Borowianka Borowa
  • MKS Sołtysowice (Wrocław)
  • Zalesie Wójcice
  • LZS Zbytowa  
  • Widawa II Bierutów
  • Ślęza Księginice Wielkie
  • PKS Augustyn Wrocław
  • LZS Zachowice 
  • Zorza Wilkszyn          
  • Wiewierzanka Wiewierz
  • Start Osetnica
  • Dromex Piersno
  • GLKS Gaworzyce
  • Huragan Olszany
  • Lechia Rokitnica
  • Olimpia Olszanica
  • Bad Element Otok-Bożejowice-Rakowice

z nadzorem finansowym upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy B w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 rok z nakazem uregulowanie zaległości finansowych do dnia 15 lipca 2020 r.:

  • LZS Żelazny Most
  • LZS Komorniki
  • LZS Nowa Wieś Lubińska

© 2019 DolZP