Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych dot. IV ligi, klasy okręgowej oraz klas A

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych dot. IV ligi, klasy okręgowej oraz klas A

Komisja ds. Licencji Klubowych DolZPN po przeprowadzeniu analizy złożonych wniosków licencyjnych dla klas rozgrywkowych:

– IV liga grupa wschodnia

– klasa okręgowa grupa strefy wrocławskiej

– klasa A strefy wrocławskiej,

postanawia:

 

I

Przyznać następującym klubom licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach IV ligi w sezonie 2018/2019:

  1. Sokół Marcinkowice z nadzorem infrastrukturalnym.
  2. Orzeł Prusice z nadzorem infrastrukturalnym.

 

 

II

Przyznać następującym klubom licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach klasy okręgowej w sezonach 2018/2019 i 2019/2020:

 

  1. Moto-Jelcz Oława z nadzorem infrastrukturalnym.
  2. Orzeł Pawłowice z nadzorem infrastrukturalnym.
  3. Olimpia Podgaj z nadzorem infrastrukturalnym.
  4. Czarni Jelcz-Laskowice z nadzorem infrastrukturalnym.
  5. Parasol Wrocław z nadzorem infrastrukturalnym.

 

 

III

Przyznać następującym klubom licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach klasy A strefy wrocławskiej w sezonsch 2018/2019 i 2019/2020:

 

  1. Szaluna Zębice z nadzorem infrastrukturalnym.
  2. Błękitni Gniechowice z nadzorem infrastrukturalnym.
  3. LZS Osiek z nadzorem infrastrukturalnym
  4. Orzeł Bukówek
  5. Mechanik II Brzezina
  6. Pogoń Miękinia
  7. Zorza Pęgów
  8. Orla Korzeńsko
  9. Odra Malczyce
  10. Odra Lubiąż
  11. Victoria Orzeszków
  12. Zjednoczeni Szczepanów
  13. Dolpasz Skokowa
  14. Czarni Białków
  15. Pogoń Syców
  16. KS Łazy Wielkie
  17. Burza Godzieszowa
  18. Zenit Międzybórz
  19. Plon Gądkowice
  20. Lotnik Twardogóra
  21. Błysk Kuźniczysko
  22. Iskra Pasikurowice
  23. KS Dobroszów
  24. LZS Solniki Małe
  25. KS Łozina
  26. Barycz Sułów
  27. Barycz Milicz
  28. Widawa Kiełczów
  29. Tur Wrocław
  30. Polonia Jaksonów
  31. Polonia Jaszowice
  32. Sokół Smolec
  33. Galakticos Solna
  34. Polonia Wrocław
  35. WKS Wierzbice
  36. Nefryt Jordanów Śląski
  37. Sparta Wrocław
  38. Polonia Bielany Wrocławskie
  39. Ambrozja Bogdaszowice
  40. FC Pęcz
  41. Świteź Wiązów
  42. Sokół II Marcinkowice
  43. Piast Nadolice
  44. Rapid Domaniów
  45. Orzeł Marszowice
  46. Wratislavia Wrocław
  47. LKS Brożec
  48. Korona Pęcz-Szczawin
  49. Gromnik Kuropatnik
  50. Foto-Higiena Błyskawica II Gać
  51. MKS Czarni Jelcz-Laskowice II Huragan
  52. Błękitni Siedlce
  53. KP Bór Oborniki Śląskie

 

IV

Odmówić następującym klubom przyznania licencji upoważniającej do uczestnictwa w rozgrywkach klasy A strefy wrocławskiej w sezonach 2018/2019 i 2019/2020:

 

  1. Herosi Stary Wołów – brak złożonego wniosku licencyjnego w terminie wraz z wymaganymi załącznikami.
  2. Orzeł Sadowice – brak złożonego wniosku licencyjnego w terminie wraz z wymaganymi załącznikami.
  3. Burza Bystrzyca Oławska – brak złożonego wniosku licencyjnego w terminie wraz z wymaganymi załącznikami.