Podokręg

Wałbrzych

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Menu

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej nr IX -2019/2020

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego ZPN Podokręg Wałbrzych na posiedzeniu w dniu 9.10.2019 roku

ukarała:

1. klub LZS SKAŁKI Stolec karą finansową za brak należytego zabezpieczenia meczu i wtargnięcie kibiców na pole gry po zakończonych zawodach o mistrzostwo kl. OS w dniu 5.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LZS SKAŁKI Stolec – KS ZDRÓJ Jedlina Zdrój;

2. klub LKS KŁOS Lutomia karą finansową za przedwcześnie zakończone i zweryfikowane ostatecznie jako walkower zawody o mistrzostwo kl. A gr. 2 w dniu 5.10.2019 r. pomiędzy drużynami: KS DELTA Słupice – LKS KŁOS Lutomia;

3. zawodnika klubu LKS PUO Wiśniowa karą dyskwalifikacji na 2 mecze od dnia 6.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. A gr. 2 w dniu 5.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS PUO Wiśniowa – LKS ŚLĘŻA Ciepłowody;

4. klub LKS GROM Panków karą finansową za brak należytego zabezpieczenia meczu i wtargnięcia kibica na pole gry w trakcie zawodów o mistrzostwo kl. B gr. 1 w dniu 6.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS GROM Panków – LZS ISKRA Witków Śląski;

5. zawodnika klubu LZS ISKRA Witków Śląski karą dyskwalifikacji na 2 mecze od dnia 7.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 1 w dniu 6.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS GROM Panków – LZS ISKRA Witków Śląski;

6. klub LKS ZIELONI Mokrzeszów karą finansową za ukaranie 5-ciu zawodników ostrzeżeniami w czasie meczu o mistrzostwo kl. B gr. 1 w dniu 6.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LZS NYSA Kłaczyna – LKS ZIELONI Mokrzeszów;

7. klub LKS ZIELONI Mokrzeszów karą finansową za niedopełnienie obowiązku wypełnienia składu drużyny w systemie Extranet w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 1 w dniu 6.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LZS NYSA Kłaczyna – LKS ZIELONI Mokrzeszów;

8. zawodnika klubu LKS Piotrowice Świdnickie karą dyskwalifikacji na 2 mecze od dnia 7.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 1 w dniu 6.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS Piotrowice Świdnickie – LKS PŁOMIEŃ Dobromierz;

9. zawodnika klubu LKS PŁOMIEŃ Dobromierz karą dyskwalifikacji na 2 mecze od dnia 7.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 1 w dniu 6.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS Piotrowice Świdnickie – LKS PŁOMIEŃ Dobromierz;

10. zawodnika klubu MKS ORZEŁ Lubawka karą dyskwalifikacji na 1 mecz (FT) od dnia 6.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. III liga Okręgowa A2 Junior gr. 1 w dniu 5.10.2019 r. pomiędzy drużynami: MKS ORZEŁ Lubawka – LKS ZIELONI Łagiewniki;

11. klub KP PODGÓRZE Wałbrzych karą finansową za grę nieuprawnionego zawodnika w meczu o mistrzostwo kl. IV liga Okręgowa B2 Junior Młodszy gr. 3 w dniu 2.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LZS ISKRA Witków Śląski – KP PODGÓRZE Wałbrzych;

12. klub KS Walim karą finansową za grę nieuprawnionych zawodników w meczu o mistrzostwo kl. IV liga Okręgowa B2 Junior Młodszy gr. 3 w dniu 2.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LZS ISKRA Witków Śląski – KS Walim;

13. klub KS POLONIA Bystrzyca Kłodzka karą finansową za niedopełnienie obowiązku podpisania załącznika do sprawozdania sędziego w meczu o mistrzostwo kl. IV liga Okręgowa B2 Junior Młodszy gr. 4 w dniu 2.10.2019 r. pomiędzy drużynami: KS PIAST Nowa Ruda – KS POLONIA Bystrzyca Kłodzka;

14. zawodnika klubu LKS CUKROWNIK Pszenno karą dyskwalifikacji na 1 mecz (AR) od dnia 6.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. IV liga Okręgowa B2 Junior Młodszy gr. 4 w dniu 5.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS CUKROWNIK Pszenno – LKS ZAMEK Gorzanów;

15. klub MKS NYSA Kłodzko karą finansową za niedopełnienie obowiązku podpisania załącznika do sprawozdania sędziego w meczu o mistrzostwo kl. III liga Okręgowa C1 Trampkarz w dniu 5.10.2019 r. pomiędzy drużynami: MKS POLONIA-STAL Świdnica – MKS NYSA Kłodzko;

16. klub MKS ORZEŁ Lubawka karą finansową za nieusprawiedliwione niestawienie się drużyny na mecz o mistrzostwo kl. IV liga Okręgowa C2 Trampkarz gr. 1 w dniu 3.10.2019 r. pomiędzy drużynami: KP GÓRNIK Boguszów Gorce – MKS ORZEŁ Lubawka;

17. zawodnika klubu GLKS ORLĘTA Krosnowice karą dyskwalifikacji na 2 mecze od dnia 8.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. IV liga Okręgowa C2 Trampkarz gr. 5 w dniu 7.10.2019 r. pomiędzy drużynami: GLKS ORLĘTA Krosnowice – LZS ŚNIEŻNIK Domaszków;

18. klub KP GÓRNIK Boguszów Gorce karą finansową za nieusprawiedliwione niestawienie się drużyny na mecz o mistrzostwo kl. D2 Młodzik gr. 2 w dniu 4.10.2019 r. pomiędzy drużynami: GÓRNIK Nowe Miasto Wałbrzych – KP GÓRNIK Boguszów Gorce;

19. klub LKS VICTORIA Tuszyn karą finansową za rezygnację z dalszego uczestnictwa w rozgrywkach o mistrzostwo kl. OS w sezonie 2019/2020;

20. klub MKS VICTORIA Świebodzice karą finansową za nieusprawiedliwione niestawienie się drużyny na mecz o mistrzostwo kl. II liga Okręgowa A1 Junior w dniu 22.09.2019 r. pomiędzy drużynami: KS ZJEDNOCZENI Ścinawka Średnia – MKS VICTORIA Świebodzice;

21. klub LZS SKAŁKI II Stolec karą finansową za grę nieuprawnionego zawodnika w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 3 w dniu 6.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LZS SKAŁKI II Stolec – LKS Bierkowice;

22. kierownika drużyny KS SPARTAKUS Byczeń karą dyskwalifikacji na 2 mecze od dnia 30.09.2019 r. za usunięcie z ławki rezerwowych w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 3 w dniu 29.09.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS Bierkowice – KS SPARTAKUS Byczeń;

23. zawodnika klubu LKS ZAMEK Goranów karą dyskwalifikacji na 5 meczów od dnia 29.09.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. V liga Okręgowa D2 Młodzik gr. 4 w dniu 28.09.2019 r. pomiędzy drużynami: SŁOWIANIN Wolibórz – LKS ZAMEK Gorzanów;

24. zawodnika klubu KS PERŁA Płonica karą finansową oraz karą dyskwalifikacji na 3 mecze od dnia 30.09.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 4 w dniu 29.09.2019 r. pomiędzy drużynami: ZRZESZENI N-W-CH Niwa – KS PERŁA Płonica.

© 2019 DolZP