Podokręg

Legnica

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Menu

Komunikat Wydziału Dyscypliny – 10.10.2019 r.

Komisja Dyscyplinarna Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 10.10.2019 roku podjęła następujące decyzje.

  1. Klub Bazalt Piotrowice – kara upomnienia, z zastrzeżeniem, że każdy kolejny przypadek braku trenera podczas meczu będzie skutkował karą finansową.
  2. Zawodnik klubu Błysk Studzionki – kara 6 miesięcy dyskwalifikacji + kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, naruszenie nietykalności cielesnej sędziego głównego
  3. Zawodnik klubu Błysk Studzionki – kara 6 miesięcy dyskwalifikacji + kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, naruszenie nietykalności cielesnej sędziego głównego
  4. Klub Chojnowianka Chojnów – kara finansowa za brak realizacji obowiązku wypłacenia sędziom należnych delegacji bezpośrednio po zawodach.
  5. Zawodnik klubu Kupryt Sucha Górna – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za niesportowe zachowanie, obraza sędziego.
  6. Klub Mewa Kunice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu.
  7. Olimpia Olszanica – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu.
  8. Masażysta klubu Sparta Parszowice – kara 1 meczu dyskwalifikacji + kara finansowa za niesportowe zachowanie, obraza sędziego.
  9. Zawodnik klubu VSB Zryw Kłębanowice – kara 5 meczów dyskwalifikacji + kara finansowa za niesportowe zachowanie, obraza sędziego, posądzenie o czyny korupcyjne, ubliżanie i agresywne zachowanie.
  10. Asystent trenera VSB Zryw Kłębanowice – kara 2 meczów dyskwalifikacji + kara finansowa za niesportowe zachowanie, obraza sędziego, posądzenie o czyny korupcyjne, ubliżanie i agresywne zachowanie.
  11. Sędzia – kara finansowa za nieterminowe przesłanie sprawozdania meczowego w systemie Extranet (Klasa B Grupa 2: Kłos Moskorzyn – Perła Potoczek)
  12. Sędzia – kara finansowa za nieterminowe przesłanie sprawozdania meczowego w systemie Extranet (IV Liga Okręgowa B1 Młodzik Grupa 5: Huragan Proboszczów – JTS Jawor)
  13. Zawodnik klubu Kupryt Sucha Górna – kara 2 meczów dyskwalifikacji
  14. Zawodnik klubu LZS Lipa – kara 2 meczów dyskwalifikacji
  15. Zawodnik klubu Sparta Rudna (C1 Trampkarz) – kara 1 meczu dyskwalifikacji
  16. Zawodnik klubu Przyszłość Prusice – kara 2 meczów dyskwalifikacji
  17. Zawodnik klubu Tatra Krzeniów – kara 2 meczów dyskwalifikacji
  18. Zawodnik klubu Tatra Krzeniów – kara 2 meczów dyskwalifikacji

© 2019 DolZP