Komunikat z zakończonych młodzieżowych Mistrzostw Polski

Komunikat z zakończonych młodzieżowych Mistrzostw Polski

                          Komunikat z zakończonych młodzieżowych Mistrzostw  Polski

 

Ogólnopolska Olimpiada  Młodzieży – Turniej im. Kazimierza Deyny  – Będzin                                         

Reprezentacja Dolnośląskiego ZPN rocznika 2003 prowadzona przez trenerów Macieja Bielskiego oraz Macieja Dębiczaka  zajęła IV miejsce w turnieju który był rozgrywany w Będzinie. W meczu o III  miejsce po serii rzutów karnych ulegliśmy Reprezentacji Łódzkiego ZPN.

Skład drużyny:

Bukowski Adrian – Zagłębie Lubin
Waksmundzki Dawid – WKS Śląsk Wrocław SA
Czerwiński Hubert – Zagłębie Lubin
Dzidek Rafał – Zagłębie Lubin
Żyła Bartosz – Zagłębie Lubin
Żurek Marcel – Zagłębie Lubin
Krysik Arkadiusz – Zagłębie Lubin
Zapała Patryk – Zagłębie Lubin
Kusztal Patryk – Zagłębie Lubin
Malec Jakub – Zagłębie Lubin
Matuła Bartosz – Zagłębie Lubin
Smykowski Patryk – Zagłębie Lubin
Mrozek Fabian – FC Wrocław Academy
Dachnowski Kacper – WKS Śląsk Wrocław SA
Konstanty Hubert – WKS Śląsk Wrocław SA
Maruszak Igor – WKS Śląsk Wrocław SA
Szmigiel Michał – WKS Śląsk Wrocław SA
Marcinkiewicz Kewin – Miedź Legnica

Mistrzostwa Polski – Turniej im. Kazimierza Górskiego – Police

Reprezentacja Dolnośląskiego ZPN rocznika 2004 prowadzona przez trenerów  Arkadiusza Batora , Bartosza Kwiatkowskiego oraz Macieja Kuziomko zajęła II miejsce w turnieju, który był rozgrywany w Policach. W meczu finałowym nasz zespół uległ Reprezentacji Wielkopolskiego ZPN 1:2

Skład drużyny:

Łukawski Dominik – WKS Śląsk Wrocław SA
Steffen Aleksander – Zagłębie Lubin
Łoboda Jakub – Zagłębie Lubin
Wiśniewski Kuba – WKS Śląsk Wrocław SA
Wyrzykowski Sebastian – WKS Śląsk Wrocław SA
Kocaba Filip – Zagłębie Lubin
Matuszko Szymon – WKS Śląsk Wrocław SA
Kolan Jakub – Zagłębie Lubin
Ziemba Jakub – Miedź Legnica
Pieńko Tomasz – Zagłębie Lubin
Gurgul Jacek – FC Wrocław Academy
Michalski Szymon – WKS Śląsk Wrocław SA
Karolczak Korneliusz – Miedź Legnica
Kurowski Miłosz – WKS Śląsk Wrocław SA
Nowak Maksymilian – Zagłębie Lubin
Gerstenstein Łukasz – WKS Śląsk Wrocław SA
Bartoń Marcin – WKS „Śląsk” Wrocław
Gryglak Filip – WKS Śląsk Wrocław SA

 

Zarząd oraz Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN pragnie podziękować oraz pogratulować osiągniętych sukcesów zawodnikom, rodzicom, trenerom klubowym oraz władzom klubów .