Podokręg

Legnica

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Rozgrywki Młodzieżowe Podokręg Legnica

Przypominamy o ponownym obowiązku uprawnienia zawodników w systemie extranet na Rundę wiosenną 2020( z wyjątkiem A1 gdzie gramy dwurundowo).

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Rozgrywek:

ORGANIZACJA ROZGRYWEK ORAZ AWANSE I SPADKI PODOKRĘG LEGNICA SEZON 2019/2020

Organizacja rozgrywek dla poszczególnych kategorii wiekowych:

System dwurundowy (jesień/wiosna) funkcjonuje wyłącznie na poziomie rozgrywek

juniora starszego (A1/A2).

System jednorundowy (osobo jesień, osobno wiosna) obowiązuje w kategoriach

wiekowych:

– juniora młodszego (B1/B2),

– trampkarza (C1/C2),

– młodzika (D1/D2).

System turniejowy obowiązuje w kategoriach wiekowych:

– orlika (E1/E2),

– żaka (F1/F2),

– skrzata (G1/G2).

a) Kategoria A1/A2

II  Liga Okręgowa Juniora U-19/U-18

– mistrzowie 2 grup Lig Okręgowych Juniora U-19/U-18 grają baraż( dwumecz ) o  awans do Dolnośląskiej Ligi

Juniora U-19/U-18,

Terminy: 11.06.2020 oraz 13-14.06.2020

b) Kategoria B1/B2

III Liga Okręgowa U-17/U-16

– awans do II Wojewódzkiej Ligi Juniora U-17/U-16  uzyskuje mistrz   III Ligi Okręgowej  Juniora U17/ U-16  po każdej rundzie,

– drużyna, która uzyska awans a posiada już drużynę w wyższej klasie nie może awansować (awansuje zespół z niższego miejsca).

c) Kategoria C1/C2 U-15/U-14

III Liga Okręgowa Trampkarza U-15/U-14

– awans – mistrz III Ligi Okręgowej do II LDT po każdej rundzie

– spadek – ostatni zespół  lub więcej w zależności od ilości

spadkowiczów z II LDT. Spadek do IV Ligi Okręgowej.

IV Liga Okręgowa

– awans do III Ligi Okręgowej Trampkarza uzyskuje dwóch mistrzów spośród wszystkich grup IV Ligi Okręgowej po każdej  rundzie

d) Kategoria D1/D2 U-13

III Ligi Okręgowe Młodzika

– awans –  mistrz III Ligi Okręgowej do II LDM po każdej rundzie

– spadek – ostatni zespół ( miejsce 8 ) lub więcej w zależności od ilości

spadkowiczów z II LDT. Spadek do IV Ligi Okręgowej po każdej rundzie

IV Liga Okręgowa

– awans do III Ligi Okręgowej Młodzika uzyskuje mistrz każdej grupy

-spadek –  po dwa ostatnie zespoły spośród wszystkich grup

V Liga Okręgowa

-awans do IV Ligi Okręgowej uzyskuje mistrz każdej grupy oraz jeden zespół z najlepszym współczynnikiem punktowym z drugiego miejsca spośród wszystkich grup

e) Kategoria E1/E2

Orlik – Rozgrywki prowadzone w poszczególnych Podokręgach/Strefach – zalecane zgodnie z

Unifikacją Organizacji Rozgrywek i Szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej PZPN –

System Turniejowy.

f) Kategoria F1/F2

Żak – Rozgrywki prowadzone w poszczególnych Podokręgach/Strefach – zalecane zgodnie z Unifikacją

Organizacji Rozgrywek i Szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej PZPN – System

Turniejowy.

© 2019 DolZP