Obserwatorzy Kolegium Sędziów Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej

w sezonie 2017/2018

1. Obserwatorzy szczebla centralnego

L.p. Imię i Nazwisko
1 Marian Pyzałka
2 Julian Pasek
3 Andrzej Dymek

2. Obserwatorzy III ligii

L.p. Imię i Nazwisko
1 Zbigniew Mateuszów
2 Antoni Bobkiewicz
3 Wiesław Wyroch
4 Krzysztof Ławniczak
5 Przemysław Jankiewicz
6 Marek Janusz
7 Zbigniew Pająk

3. Obserwatorzy IV ligi

Lp. Imię i Nazwisko
1 Andrzej Domin
2 Mirosław Kocuła
3 Dariusz Chojnacki
4 Marek Kotlarz
5 Marek Grzywacz
6 Andrzej Prugar
7 Andrzej Urbański
8 Robert Zynkowski
10 Robert Grondowy
11 Andrzej Cichoń
12 Jarosław Grobelny
13 Bartosz Szafran
14 Janusz Buliński

Sędziowie Kolegium Sędziów Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej

w sezonie 2017/2018

  1. TopAmator A sędziowie
Lp. Imię i Nazwisko Klasa rozgrywkowa
1 Marek Opaliński I liga
2 Kornel Paszkiewicz I liga
3 Sebastian Tarnowski I liga

 

  1. Ekstraliga i I liga Kobiet – sędzie
Lp. Imię i Nazwisko Klasa rozgrywkowa
1 Ewa Żyła Ekstraliga + CLJ
2 Elżbieta Faryniarz Ekstraliga
3 Karolina  Pawlak I liga
4 Agnieszka Damasiewicz I liga

 

  1. Ekstraliga i I liga Kobiet – asystentki
Lp. Imię i Nazwisko Klasa rozgrywkowa
1 Karolina Skalska Ekstraliga + wyjazdy LM i el.MŚ
2 Alicja Pawlak Ekstraliga + CLJ
3 Paulina Socha – Żuk I liga + Ekstraliga
4 Roksana Droszczak I liga + Ekstraliga

 

  1. Asystenci szczebla centralnego
Lp. Imię i Nazwisko
1 Michał Hnatkiewicz
2 Adam Karasewicz
3 Łukasz Sobiło
4 Krzysztof Stępień
5 Jakub Zalewski

 

  1. Sędziowie III liga
Lp. Imię Nazwisko
1 Hubert Sarżyński
2 Robert Parysek
3 Mateusz Maj
4 Damian Sylwestrzak
5 Andrzej Urban
6 Kacper Hołojda
7 Damian Czukiewski

 

  1. Sędziowie IV liga
Lp. Imię i Nazwisko
1 Dawid Maryszczak
2 Krzysztof Sobol
3 Waldemar Socha
4 Szymon Sztukowski
5 Kamil Wieliczko
6 Adam Trudziński
7 Rafał Abramowicz
8 Sebastian Kwaśny
10 Jarosław Łuniewski
11 Łukasz Sobiło
12 Wojciech Konefał
13 Mateusz Rozmus
14 Damian Grabowski
15 Filip Ochyra
16 Filip Paszczyk
17 Rafał Rakoczy
18 Grzegorz Rola
19 Marcin Teklak
20 Tomasz Zieliński
21 Michał Hnatkiewicz
22 Adam Karasewicz
23 Radosław Kasprzyk
24 Paweł Kucharczyk
25 Damian Nowak
26 Krzysztof Stępień
27 Jakub Szkutnik
28 Marcin Tomalski
29 Maciej Hałabuda
30 Ewa Żyła