Dolnośląski ZPN prezentuje listę klubów uprawnionych do gry w poszczególnych ligach w sezonie 2020/21.
IV LIGA | |||
1 | Polonia-Stal Świdnica (baraż o awans do III ligi) | 21 | APIS Jędrzychowice (baraż o awans do III ligi) |
2 | Sokół Wielka Lipa | 22 | AKS Strzegom |
3 | Bielawianka Bielawa | 23 | Karkonosze Jelenia Góra |
4 | Sokół Marcinkowice | 24 | Chrobry II Głogów |
5 | Unia Bardo | 25 | Odra Ścinawa |
6 | Piast Nowa Ruda | 26 | Sparta Grębocice |
7 | Moto Jelcz Oława | 27 | Sparta Rudna |
8 | Piast Żerniki (Wrocław) | 28 | Górnik Złotoryja |
9 | Lechia Dzierżoniów | 29 | Orkan Strzedrzykowice |
10 | GKS Mirków/Długołęka | 30 | KS Legnickie Pole |
11 | Wiwa Goszcz | 31 | Kuźnia Jawor |
12 | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 32 | Orla Wąsosz |
13 | Polonia Trzebnica | 33 | Lotnik Jeżów Sudecki |
14 | Orzeł Prusice | 34 | Gryf Gryfów Śląski |
15 | Pogoń Pieszyce | 35 | Stal Chocianów |
16 | LKS Bystrzyca Góna | 36 | Prochowiczanka Prochowice |
17 | MKP Wołów (WR) | 37 | Mewa Kunice (LE) |
18 | Mechanik Brzezina (WR) | 38 | Konfeks Legnica (LE) |
19 | Nysa Kłodzko (WB) | 39 | Leśnik Osiecznica (JG) |
20 | Orzeł Lubawka (WB) | 40 | Włókniarz Leśna lub Victoria Ruszów (JG) |
O Wrocław | |
1 | WKS Wierzbice |
2 | Barycz Sułów |
3 | Orzeł Pawłowice (Wrocław) |
4 | Polonia Środa Śląska |
5 | Pogoń Oleśnica |
6 | Orzeł Marszowice |
7 | Czarni Jelcz-Laskowice |
8 | Zachód Sobótka |
9 | Odra Malczyce |
10 | Olimpia Podgaj |
11 | Parasol Wrocław |
12 | KS Żórawina |
13 | GKS Kobierzyce |
14 | Energetyk Siechnice |
15 | Galaktikos Solna lub Sokół Smolec |
16 | Burza Godzieszowa |
17 | Zenit Międzybórz |
18 | Kolektyw Radwanice |
O Wałbrzych | |
1 | Grom Witków |
2 | Trojan Lądek Zdrój |
3 | Granit Roztoka |
4 | Zjednoczeni Żarów |
5 | Wenus Nowice |
6 | Zdrój Jedlina Zdrój |
7 | Karolina Jaworzyna Śląska |
8 | Włókniarz Kudowa Zdrój |
9 | Kryształ Stronie Ślaskie |
10 | Zamek Kamieniec Ząbkowicki |
11 | Sparta Ziębice |
12 | Płomień Makowice |
13 | Skałki Stolec |
14 | Victoria Świebodzice |
15 | Cukrownik/Polonia Pszenno |
16 | Słowianik Wolibórz |
O Legnica | |
1 | Gónik Lubin |
2 | Zawisza Serby |
3 | Kaczawa Bieniowice |
4 | GKS Męcinka |
5 | Iskra Księgnice |
6 | Iskra Kochlice |
7 | Zryw Kłębanowice |
8 | Płomiń Radwanice |
9 | Odra Chobienia |
10 | Gwardia Białołęka |
11 | Przyszłość Prusice |
12 | Pogoń Góra |
13 | Zamet Przemków |
14 | Sokół Jerzmanowa |
15 | Grom Gromadzyń-Wielowieś |
16 | Chojnowianka Chojnów |
O Jelenia Góra | |
1 | Victoria Ruszów oraz Włókniarz Leśna |
2 | Piast Wykroty |
3 | Pogoń Swierzawa |
4 | Hutnik Pieńsk |
5 | BKS Bobrzanie Bolesławiec |
6 | Łużyce Lubań |
7 | Julia Szklarska Poręba |
8 | GKS Warta Bolesławiecka |
9 | Włókniarz Mirsk |
10 | Olimpia Kamienna Góra |
11 | Nysa Zgorzelec |
12 | Lechia Piechowice |
13 | KS Łomnica lub Olimpia Kowary |
14 | Iskra łagów (k. Zgorzelca) |
15 | Czarni Lwówek Śląski |
16 | Twardy Świętoszów (z 2 m. w kl. A) |
Klasy A – Wrocław | |
1. | Galaktikos Solna / Sokół Smolec |
2. | Odra Lubiąż |
3. | KP Brzeg Dolny |
4. | LZS Osiek |
5. | Ambrozja Bogdaszowice |
6. | Zjednoczeni Szczepanów |
7. | Porcelana Ciechów |
8. | Victoria Orzeszków |
9. | Spartan Marszowice |
10. | Muchobór Wrocław |
11. | Puma Pietrzykowice/Sadowice |
12. | Pogoń Miękinia |
13. | Bór Oborniki Śląskie |
14. | Błysk Kuźniczysko |
15. | KS Łozina |
16. | Orla Korzeńsko |
17. | Plon Gądkowice |
18. | Barycz Milicz |
19. | Sokół II Wielka Lipa |
20. | Iskra Pasikurowice |
21. | Dolpasz Skokowa |
22. | LZS Brzeźno |
23. | Sparta Skarszyn |
24. | Zorza Pęgów |
25. | Kometa Krzelów |
26. | Dąb Dobroszyce |
27. | Lotnik Twardogóra |
28. | Wratislavia Wrocław |
29. | Sokół II Marcinkowice |
30. | Widawa Bierutów |
31. | Piast Nadolice |
32. | Burza Bystrzyca |
33. | Dolomit Chwałowice |
34. | Długołęka 2000 |
35. | MKS Siechnice |
36. | Widawa Kiełczów |
37. | Pogoń Syców |
38. | Błękitni Siedlce |
39. | Strzelinianka Strzelin |
40. | LKS Brożec |
41. | Polonia Jaszowice |
42. | KP Ludów Śląski |
43. | Rapid Domaniów |
44. | Polonia Wrocław |
45. | Polonia Jaksonów |
46. | Świteź Wiązów |
47. | KS Brochów (Wrocław) |
48. | Korona Pęcz |
49. | Nefryt Jordanów Śląski |
50. | Polonia Bielany Wrocławskie |
51. | Bór Zaodrze Oława |
52. | Sparta Miłcz |
53. | KS Dobroszów |
54. | Różanka Wrocław |
55. | Czarni Chrząstawa |
56. | Polonia Miłoszyce |
57. | Czarni Sobocisko |
58. | Sparta Wrocław |
59. | GAP Ślęza Borów |
60. | Wicher Domasław |
61. | Ślęża Sobótka |
62. | Zieloni Rakoszyce |
63. | Victoria Zawonia lub Sparta Wszemirów |
64. | Olimpia Bukowinka lub Widawa Stradomia |
Klasy A – Wałbrzych | |
1. | DarBor Bolesławice |
2. | MKS Szczawno Zdrój |
3. | Górnik NM Wałbrzych |
4. | Herbapol Stanowice |
5. | KS Walim |
6. | Górnik Wałbrzych |
7. | Włokniarz Głuszyca |
8. | Sudety Dziećmorowice |
9. | Unia Bogaczowice |
10. | Czarni Wałbrzych |
11. | Zieloni Mrowiny |
12. | Orzeł Witoszów Dolny |
13. | Zagłebie Wałbrzych |
14. | Górnik Bopguszów Gorce |
15. | Unia jaroszów |
16. | LKS Marcinowice |
17. | Bielawianka II Bielawa |
18. | Koliber Uciechów |
19. | Piławianka Piława Górna |
20. | Zieloni Łagiewniki |
21. | Czarni Sieniawka |
22. | PUO Wisniowa |
23. | Klos Lutomia |
24. | Polonia Zabkowice Śląskie |
25. | Delta Słupice |
26. | Boxmet Piskorzów |
27. | STEP Wiry Tapadła |
28. | Wierzbianka Wierzbna |
29. | Ślęża Ciepłowody |
30. | GLKS Kamiennik |
31. | ATS Wojbórz |
32. | Śnieżnik Domaszków |
33. | Polonia Bystrzyca Kłodzka |
34. | Iskra Jaszkowa Dolna |
35. | Pogoń ZEM Duszniki Zdrój |
36. | Sudety Międzylesie |
37. | Polonica Zdrój |
38. | Orleta Krosnowice |
39. | Unia Złoty Stok |
40. | Czermna Kudowa Zdrój |
41. | Zamek Gorzanów |
42. | Łomniczanka Stara Łomnica |
43. | Zamek II Kamieniec Zabk. |
44. | Zjednoczeni Ścinawka Śr. |
45. | Podgórze Wałbrzych |
46. | LKS Gola Świdnicka |
47. | Victora Dębowiec |
48. | CIS Brzeźnica |
Klasy A – Legnica | |
1. | Zadzior Buczyna |
2. | LZS Ostaszów |
3. | Sparta Przedmoście |
4. | Orzeł Czerna |
5. | Mieszko Ruszowice |
6. | Dragon Jaczów |
7. | Viktoria Borek |
8. | Korona Czernina |
9. | Kalina Sobin |
10. | KS Kłopotów-Osiek |
11. | Fortuna Obora |
12. | Łagoszovia Łagoszów |
13. | Victoria Siciny |
14. | Unia Szklary Górne |
15. | Wilkowianka Wilków |
16. | LZS Nowy Kościół |
17. | Huragan Proboszczów |
18. | Górnik II Złotoryja |
19. | Orzeł Wojcieszyn |
20. | Huragan Nowa Wieś Złotoryjska |
21. | Orzeł Zagrodno |
22. | Czarni Rokitki |
23. | Kolejarz Miłkowice |
24. | Orlik Okmiany |
25. | Płomień Michów |
26. | Dąb Stowarzyszenie Siedliska |
27. | LZS Lipa |
28. | Huras Krotoszyce |
29. | Arka Trzebnice |
30. | Rodło Granowice |
31. | Wilki Różana |
32. | Tęcza Kwietno |
33. | Błękitni Kościelec |
34. | Bazalt Piotrowice |
35. | Błękitni Koskowice |
36. | Kaczawa II Bieniowice |
37. | Albatros Jaśkowice |
38. | Park Targoszyn |
39. | Nysa Wiadrów |
40. | Orzeł Mikołajowice |
41. | Sparta Parszowice |
42. | Czarni Dziewin |
43. | Unia Miłoradzice |
44. | Sparta II Grębocice |
45. | Kłos Moskorzyn |
46. | Sokół Krzywa |
47. | Zjednoczeni Gościsław |
48. | Kuźnia II Jawor |
Klasy A – Jelenia Góra | |
1. | Olimpia Kowary oraz KS Łomnica |
2. | Czarni Strzyżowiec |
3. | Orzeł Mysłakowice |
4. | Pub Gol Jelenia Góra |
5. | Orzeł Wojcieszów |
6. | Halniak Miłków |
7. | KS Maciejowa |
8. | Kwarc Pisarzowice |
9. | Victoria Jelenia Góra |
10. | Budowlani Wojcieszów |
11. | Piast Bolków |
12. | Czarni Przedwdojów |
13. | Piast Zawidów |
14. | Cosmos Radzimów |
15. | Olsza Olszyna |
16. | LZS Kościelnik |
17. | Kwisa Świeradów Zdrój |
18. | Granica Bogatynia |
19. | WKS Żarki Średnie |
20. | Chmielanka Chmieleń |
21. | Skalnik Rębiszów |
22. | Lech Ręczyn |
23. | Kwisa Mroczkowice |
24. | Granica Miłoszów |
25. | Woskar II Szklarska Poręba |
26. | KS Błękitni Studniska |
27. | Sparta Zebrzydowa |
28. | Chrobry Nowogrodziec |
29. | Górnik Węgliniec |
30. | KS Stare Jaroszowice |
31. | Rybak Parowa |
32. | LKS Brzeźnik |
33. | LZS Łaziska |
34. | GKS Iwiny |
35. | LKS Ocice |
36. | GKS Tomaszów Bolesławiecki |
37. | Orzeł Gościszów |
38. | LKS Miewrzwin |
39. | Bóbr Marciszów |
40. | Lesk Sędzisław |
41. | Włókniarz Chełmsko Śląskie |
42. | Mitex Podgórzyn |
43. | Fatma Pobiedna |
44. | Pogoń Wleń |
45. | Majdan Bolesławice |
46. | LZS Niwnice |
47. | GKS Gromadka |
48. | LZS Radostów |