KOMISJE DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

KOMISJA ODWOŁAWCZA DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. MARCIN ILKÓW – PRZEWODNICZĄCY
  2. JERZY CIESIUL – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. MIECZYSŁAW MAĆKOWIAK – CZŁONEK
  4. JANUSZ WASILUK- CZŁONEK
  5. PIOTR JELONEK- CZŁONEK
  6. ANDRZEJ JUSZCZYK- CZŁONEK
  7. MACIEJ ŻYŁKA- CZŁONEK
  8. ŁUKASZ DZIERGWA- CZŁONEK

KOMISJA DYSCYPLINARNA DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. JAN RUSIN – PRZEWODNICZĄCY
  2. FILIP DĘBSKI – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. ZBIGNIEW OWCZAREK – SEKRETARZ
  4. ZBIGNIEW MAKOWSKI – CZŁONEK
  5. KAZIMIERZ KOCISZEWSKI – CZŁONEK
  6. JAN PIETRZYK – CZŁONEK
  7. JULIAN BINAS – CZŁONEK
  8. JULIUSZ GÓRNICKI – CZŁONEK
  9. KAZIMIERZ HORYD – CZŁONEK
  10. MIECZYSŁAW GABSZEWICZ – CZŁONEK

 KOMISJA DS. ROZGRYWEK DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. GRZEGORZ  BOBIŃSKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. MARCIN KWIECIEŃ – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. FILIP DĘBSKI – SEKRETARZ
  4. MARLENA SKAWSKA – CZŁONEK

WYDZIAŁ SZKOLENIA

  1. KRZYSZTOF PALUSZEK – PRZEWODNICZĄCY
  2. TADEUSZ PAWŁOWSKI – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. KONRAD ŁĄGIEWCZYK – SEKRETARZ
  4. PIOTR PIWOWARCZYK – CZŁONEK
  5. MARIAN BACH – CZŁONEK
  6. TADEUSZ GAWIN – CZŁONEK
  7. MAREK MAZUR – CZŁONEK
  8. ADAM CIUPIŃSKI – CZŁONEK
  9. SEBASTIAN BEDNARZ – CZŁONEK
  10. PAWEŁ SIBIK – CZŁONEK
  11. GRZEGORZ KOWALSKI – CZŁONEK
  12. LESZEK DULAT – CZŁONEK
  13. EUGENIUSZ OLEŚKIEWICZ – CZŁONEK

KOMISJA DS. LICENCJI TRENERSKICH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. KRZYSZTOF PALUSZEK – PRZEWODNICZĄCY
  2. MACIEJ BIELSKI – SEKRETARZ
  3. GRZEGORZ KOWALSKI – CZŁONEK

KOMISJA DS. LICENCJI SĘDZIOWSKICH  DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. ANDRZEJ BOLISĘGA – PRZEWODNICZĄCY
  2. MARIAN PYZAŁKA – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. KORNEL PASZKIEWICZ – CZŁONEK
  4. FILIP DĘBSKI – CZŁONEK
  5. DARIUSZ WITKOWSKI – CZŁONEK

KOMISJA ETYKI I FAIR PLAY  DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. KRYSTIAN KOSZTYŁA – PRZEWODNICZĄCY
  2. ZBIGNIEW SIEJA – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. JAN DZIADYK – SEKRETARZ

KOMISJA DS. WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ  DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. PAWEŁ WECHTA

ZWIĄZKOWA KOMISJA ODWOŁAWCZA DS. LICENCJI KLUBOWYCH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. ADAM KOWNACKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. ANDRZEJ OCZKOŚ – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. PIOTR KURIATA – SEKRETARZ

 KOMISJA DS. FUTSALU

  1. JANUSZ CYGAN – PRZEWODNICZĄCY
  2. SEBASTIAN BEDNARZ – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. JAROSŁAW PATAŁUCH – CZŁONEK
  4. ROBERT GRABOWSKI- CZŁONEK
  5. MAREK BORGMAN- CZŁONEK
  6. GRZEGORZ JĘDRYSIAK- CZŁONEK

KOMISJA DS. PIŁKARSTWA KOBIECEGO

  1. JERZY CIUPIŃSKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. JACEK GRABOWSKI – SEKRETARZ
  3. ADAM CIUPIŃSKI – TRENER KOORDYNATOR
  4. GRZEGORZ MICHALCZYK – CZŁONEK
  5. WOJCIECH BASIUK – CZŁONEK
  6. AGNIESZKA LICHWA
  7. MONIKA KOZIARSKA

KOMISJA DS. BEZPIECZEŃSTWA NA OBIEKTACH PIŁKARSKICH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. DARIUSZ WITKOWSKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. ZBIGNIEW OWCZAREK – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. MARCIN PSIUCH – CZŁONEK
  4. WIESŁAW JURKOWSKI – CZŁONEK
  5. DARIUSZ MACHIŃSKI – CZŁONEK
  6. RAFAŁ ZAGÓRSKI – CZŁONEK
  7. ŁUKASZ CZAJKOWSKI – CZŁONEK
  8. KRZYSZTOF JAHN – CZŁONEK
  9. FILIP DĘBSKI– CZŁONEK
  10. ANDRZEJ MODRZEJOWSKI – CZŁONEK

KOMISJA DS. WSPÓŁPRACY z SAMORZĄDEM TERYTORIALNYM

  1. DARIUSZ STACHURSKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. PAWEŁ WECHTA – WICEPRZEWODNICZĄCY

KOMISJA DS. WSPÓŁPRACY z LZS

  1. ANDRZEJ CYWIŃSKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. WALDEMAR CHWAJOŁ – CZŁONEK
  3. LESZEK NOWORÓL – CZŁONEK
  4. WIESŁAW JASIŃSKI – CZŁONEK
  5. PIOTR ROSTKOWSKI – CZŁONEK
  6. FRANCISZEK SIWIEC – CZŁONEK
  7. ZBIGNIEW MAŁYSA – CZŁONEK
  8. ZBIGNIEW ŻUROWSKI – CZŁONEK
  9. STANISŁAW MYTYCH – CZŁONEK
  10. JACEK ŁĄGIEWCZYK – CZŁONEK
  11. GRZEGORZ GURAJEC- CZŁONEK

 KOMISJA DS. ODZNACZEŃ ORAZ KOŁO SENIORA

  1. ANDRZEJ JASIŃSKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. JANUSZ BOROWY – WICEPRZEWODNICZĄCY

KOMISJA DS. LICENCJI KLUBOWYCH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. WOJCIECH BOCHNAK – PRZEWODNICZĄCY
  2. ŁUKASZ ZYGADŁO – CZŁONEK
  3. PRZEMYSŁAW SIERADZKI – CZŁONEK

KOMISJA DS. BUDOWY I ROZBUDOWY STADIONÓW

  1. ŁUKASZ BIENIAS – PRZEWODNICZĄCY
  2. PAWEŁ ZAKRZEWSKI – CZŁONEK
  3. MACIEJ ŻYŁKA – CZŁONEK
  4. DOMINIK STAROŃ – CZŁONEK
  5. ANDRZEJ BOLISĘGA – CZŁONEK
  6. MACIEJ SZELIGA – CZŁONEK
  7. ROBERT WOJTASIAK
  8. ADAM KACHNO