Szukaj
Close this search box.

Sprzedaż biletów na mecz Polska – Serbia

Zapraszamy na mecz reprezentacji Polski mężczyzn w Futsalu. Mecz Polska – Serbia odbędzie się w Hali Widowiskowo – Sportowej RCS w Lubinie. Spotkanie zaplanowane na 2 grudnia br. rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety na  mecz dostępne są w kasie RCS oraz przez Internet.

Czołowa reprezentacja Europy zawita na Dolny Śląsk!

Emocji futsalowych w naszym kraju ciąg dalszy. Po tym, jak w pierwszym półroczu do Polski zawitały jedne z najlepszych reprezentacji na świecie, czyli Rosja i Brazylia, a w październiku biało-czerwoni grali z Hiszpanią, teraz kolejna gratka dla fanów piłki halowej. W pierwszych dniach grudnia na Dolny Śląsk zawita Serbia.

Reprezentacja Serbii co prawda nie może się pochwalić takimi sukcesami, jak chociażby Hiszpania czy Rosja, ale od dobrych kilkunastu lat na Półwyspie Bałkańskim nie ukrywają ogromnych ambicji futsalowych. Serbia wielu reprezentacjom napsuła krwi, a swoje aspiracje potwierdziła chociażby w 2016 roku, gdy na Mistrzostwach Europy była o włos od brązowych medali, ostatecznie zakończyła turniej na czwartym miejscu.

Biało-czerwoni po nieudanych eliminacjach do Mistrzostw Świata do meczów z faworyzowanym rywalem przystąpią podwójnie zmobilizowani. W nowy rok będą chcieli wejść w zdecydowanie lepszych nastrojach, ponadto za cel stawiają sobie poprawę dotychczasowych statystyk w meczach z rywalem z Bałkanów. Cały czas Polacy czekają bowiem na pierwsze zwycięstwo nad Serbią. Tylko w pierwszym meczu udało nam się zremisować, w pozostałych górą byli rywale. Od strony szkoleniowej będzie to również bardzo ważna próba, bo będzie to właściwie ostatni test przed rozpoczynającymi się niebawem eliminacjami do Mistrzostw Europy.

Już dziś możemy zagwarantować mnóstwo sportowych atrakcji dla kibiców, którzy przybędą na Halę w Lubinie.  

BILETY: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1646

© 2021 DolZP