Szukaj
Close this search box.

Bezpłatne szkolenia internetowe „Nowoczesny klub sportowy”

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we współpracy z DAUERMAN Kancelarią Prawa Sportowego i Gospodarczego organizuje cykl bezpłatnych webinariów, czyli szkoleń internetowych pod hasłem „NOWOCZESNY KLUB SPORTOWY”, mających na celu podniesienie świadomości prawnej osób zarządzających klubami sportowymi.

Szkolenia kierowane są do przedstawicieli klubów – członków Dolnośląskiego ZPN (po jednej osobie z każdego klubu). Cykl szkoleń składać się będzie z trzech webinariów trwających po około godzinę każde. Będą się one odbywać raz w miesiącu (w styczniu, lutym i marcu 2018 roku) w godzinach późno-popołudniowych. Pierwsze ”wirtualne szkolenie” przewidujemy już w drugim tygodniu stycznia.

Podczas styczniowego szkolenia poruszona zostanie tematyka RODO – nowe obowiązki ochrony danych osobowych osób fizycznych. W lutym, tematem webinarium będzie naruszenie dóbr osobistych uczestników współzawodnictwa sportowego, a w marcu szkolenie dotyczyć będzie kontraktu sportowego.

Warunkiem uczestnictwa w webinariach jest rejestracja na platformie wszystkodlaklubu.pl.  (poprzez wypełnienie formularza z danymi kontaktowymi) Po zarejestrowaniu każdy uczestnik otrzyma mailem  indywidualne zaproszenie, dzięki któremu w umówionym dniu i godzinie będzie mógł być interaktywnym uczestnikiem webinarium.

Wszystkie 3 webinaria z tego cyklu są bezpłatne. Aby wziąć udział w szkoleniach wystarczy reprezentować klub – członka Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, posiadać komputer lub urządzenie mobilne z głośnikami lub słuchawkami z dostępem do internetu wyposażone w przeglądarkę internetową. Szczegółowe informacje i terminy szkoleń będą sukcesywnie publikowane na stronie internetowej Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, na platformie  wszystkodlaklubu.pl (w zakładce „Szkolenia i Webinaria”), na Facebooku wszystkodlaklubu.pl

Wszystkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: info@wszystkodlaklubu.pl

© 2021 DolZP