Komunikat zakończonych rozgrywek w kategorii Młodzik D1/D2

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Komisja Młodzieżowa przedstawiają weryfikację rozgrywek w kategorii Młodzik po sezonie wiosna 2018. Komunikat MŁODZIK WIOSNA 2018

Komunikat zakończonych rozgrywek w kategorii Trampkarz C1/C2

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Komisja Młodzieżowa przedstawiają weryfikację rozgrywek w kategorii Trampkarz po sezonie wiosna 2018. Komunikat TRAMPKARZ WIOSNA 2018

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej z posiedzenia nr 27

Komunikat z posiedzenia nr 27

Komunikaty Końcowe

Komunikat końcowy klasa Okręgowa Komunikat końcowy klasa A Komunikat końcowy klasa B – aktualizacja z dnia 28.06.2018r.

Spadki i awanse KS Wrocław

Wielkie gratulację dla Adama Karasewicza, Damiana Sylwestrzaka i Pawła Kucharczyka! Adam znalazł się na oficjalnej liście sędziów asystentów EKSTRAKLASY! Damian awansował do grupy TOP AMATOR B (II liga) Paweł  awansował do grupy TOP AMATOR C (III liga) Ponadto Zarząd Kolegium Sędziów Wrocław na zebraniu dnia 26.06.2018 r. podjął następujące decyzję: Spadek z IV ligi – […]

ZGŁOSZENIE DO ROZGRYWEK NA SEZON 2018/2019

Przypominamy, że termin zgłoszenia do rozgrywek na nowy sezon, tj. 2018/2019, upływa wraz z dniem 30.06. br.! Dokument można pobrać >>> TUTAJ <<< Wypełniony, podbity i podpisany druk należy przesłać na adres marlena.skawska@dolnoslaskizpn.pl lub złożyć w sekretariacie DZPN.

Przyznanie licencji dla klubów klasy okręgowej – aktualizacja z dnia 09.07.2018r.

Komisja ds. Licencji Klubowych informuje, że następujące kluby otrzymały licencję na sezon 2018/2019 i 2019/2020: KS „Żórawina” KS „Widawa Bierutów” EKS Kolektyw Radwanice GKS Kobierzyce Pogoń Oleśnica MKP Wołów Wiwa Goszcz Mechanik Brzezina Zachód Sobótka Strzelinianka Polonia Środa Śląska Energetyk Siechnice   Decyzje zostaną wysłane do Państwa pocztą tradycyjną.

ZMIANY w Powołaniu na zgrupowanie oraz Finały Mistrzostw Polski rocznika 2003

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki poniżej przedstawia  zmiany w powołaniu zawodników na zgrupowanie oraz Finały Mistrzostw Polski o Puchar im. Kazimierz Deyny (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) 2003 MP 2018 Kontuzjowanych Kamila Kulika, Daniela Cieślę i Filipa Jagielskiego zastąpią Patryk Zapała, Paweł Kruszelnicki oraz Kewin Marcinkiewicz . Ponadto data wyjazdu została przesunięta na dzień 27.06.2018r.  

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej z posiedzenia nr 26

Komunikat z posiedzenia nr 26