Szukaj
Close this search box.

Co jeść w czasie kwarantanny? Dietetyczka Ula Somow odpowie na wasze pytania!

Kwarantanna związana z pandemią koronawirusa to trudny czas. Spróbujmy go jednak maksymalnie pozytywnie wykorzystać, na przykład zyskując wiedzę czy wprowadzając zdrowe nawyki. W sobotę 28 marca wspólnie z Ulą Somow zadbamy o waszą dietę w tym okresie.

Piłkarki, piłkarze, ich partnerzy czy rodzice zastanawiają się zapewne jak przetrwać kwarantannę bez zgromadzenia bagażu ponadprogramowych kilogramów własnego ciała. Poza aktywnością fizyczną, od której siedzenie w domu nie zwalnia i na którą regularnie dostarczamy wam pomysłów i inspiracji, ważne jest paliwo, które dostarczamy organizmowi. Mniej obowiązków i bardziej regularny tryb życia, czego większość z nas właśnie doświadcza, to sprzyjające okoliczności, by odżywiać się regularnie i zdrowo.

Co jeść, czego unikać, o czym pamiętać, a o czym najlepiej błyskawicznie zapomnieć, by po przymusowym pobycie w domu wrócić treningów i meczów z drużyną w jak najlepszej formie? Te oraz inne pytania dotyczące diety i odżywiania będziecie mogli w sobotę 28 marca zadać Uli Somow.

Ula jest dietetykiem sportowym z bogatym doświadczeniem nabytym między innymi podczas współpracy z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, siatkarską PGE Skrą Bełchatów czy piłkarzami. W sobotę będzie do waszej dyspozycji. Widzimy i słyszymy się od godziny 10  na kanale Piłka dla wszystkich na Facebooku.  Transmisja będzie dostępna  POD TYM LINKIEM .

© 2021 DolZP