Szukaj
Close this search box.

Egzaminy kondycyjne

Zarząd Kolegium Sędziów Wrocław przekazuje poniższe ustalenia dotyczące egzaminów dla sędziów klasy O, A i B:

  1. Drugi termin egzaminu teoretycznego dla sędziów klasy O, A i B, którzy nie zaliczyli pierwszego terminu (lub do niego nie podeszli), zaplanowano na 11 września 2020 r. o godzinie 20:00. Egzamin odbędzie się w formie online, podobnie jak w pierwszym terminie.

Najpóźniej na 24 h przed egzaminem w zakładce Szkolenie KS Wrocław (https://dolzpn.pl/sedziowie/ks-wroclaw/szkolenia-ks-wroclaw/) zostanie zamieszczony link do egzaminu, który aktywuje się w momencie rozpoczęcia egzaminu.

  1. Egzamin kondycyjny dla sędziów klasy O, kandydatów do klasy O i A oraz sędziów klasy B, którzy nie zaliczyli poprzednich egzaminów (jesień 2019), odbędzie się 8 wrześnie na stadionie lekkoatletycznym kompleksu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy al. Paderewskiego 35, zgodnie z poniższa rozpiską godzinową.

W związku z sytuacją epidemiczną, podczas egzaminów kondycyjnych nie będą dostępne szatnie ani prysznice dla sędziów.

Informujemy, że sędziowie klasy A i B, którzy nie mają zaliczonych egzaminów z jesieni 2019, nie będą obsadzani na mecze. Osoby, które mają nieuregulowaną sytuację w kwestii egzaminów, proszone są o kontakt mailowy z referentem ds. szkolenia – Damianem Sylwestrzakiem (szkolenie.ks.wroclaw@gmail.com).

egzamin rozpiska

© 2021 DolZP