Szukaj
Close this search box.

Finały wojewódzkie turnieju Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku – kategoria U12

W poniedziałek 16 kwietnia, w Dzierżoniowie odbył się Finał wojewódzki turnieju Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku – kategoria U12.

Turniej rozpoczął się miłym akcentem. Podczas ceremonii otwarcia Zarząd Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej uroczyście uhonorował koordynatorów powiatowych (lista koordynatorów) turnieju, którzy pojawili się tego dnia w Dzierżoniowie .

27 drużyn chłopców oraz 18 drużyn dziewcząt rywalizowało o wyjazd na finały ogólnopolskie do Warszawy, gdzie staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.

W kategorii chłopców wygrała drużyna SP45 Wrocław, która ma szansę powtórzyć wyczyn o rok starszych kolegów, którzy w zeszłym roku zwyciężyli cały turniej.

Wśród dziewcząt zwyciężyła drużyna SP Bierutów, która w finale pokonała drużynę UKS Girls Soccer Academy z Wołowa.