Szukaj
Close this search box.

Grupy szkoleniowe

Drodzy.

Przedstawiam podział na grupy szkoleniowe wraz z terminami/miejscami szkoleń. Przypominam, że przynależność jest dobrowolna – jeśli ktoś nie chce brać udziału w projekcie, czekam na maila z informacją o rezygnacji na szkoleniekswroclaw@gmail.com do dnia 06.09 (wcześniej proponuję zapoznać się dla pewności z regulaminem KSW).

Uczestnicząc w szkoleniach wchodzicie w dynamiczną i ciekawą formę nauki. Implementujemy standardy obowiązujące na szczeblu centralnym. Będziecie na bieżąco z trendami sędziowskimi, a przy okazji – będziemy obserwować jak się rozwijacie.
Przypominam, że pierwsze zajęcia teoretyczne rozpoczynają się od testu filmowego UEFA 2019:1 (nie dotyczy kursantów). Na treningu praktycznym będziecie mieli okazję sprawdzić swoje siły m.in. w popularnym 'yo-yo’.
Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi prowadzących, otrzymujecie naprawdę bardzo dużo. Proszę doceńcie to. Od Was zależy, jak wykorzystacie tą wiedzę. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie – chcemy, aby do grup szkoleniowych należały TYLKO osoby zaangażowane i ambitne. Oceniamy to po Waszej postawie na zajęciach (obecności, aktywność) czy wynikach (testy). 

KILKA KWESTII ORGANIZACYJNYCH
– Osobami do kontaktu są dla Was bezpośrednio prowadzący grupy, ewentualnie szkoleniekswroclaw@gmail.com do wiadomości- Wszystkie zgłoszenia nieobecności dokonujecie bezpośrednio do prowadzących (brak zgłoszenia PRZED szkoleniem skutkuje uznaniem nieobecności za nieusprawiedliwioną)- Podobnie jak w poprzedniej rundzie – odbędą się wszystkie z założonych szkoleń. Proszę nie pisać zapytań „czy będzie szkolenie…”. W sytuacjach losowych, poinformujemy Was o odwołanym szkoleniu. Każda grupa ma co najmniej 2 prowadzących po to, aby wzajemnie się uzupełniać.
Raz w miesiącu organizujemy również szkolenia otwarte. Wszystkie szczegóły odnajdziecie w tabelce.

do pobrania


Życzę powodzenia na boiskach.

Referent ds. Szkolenia

Damian Sylwestrzak

© 2021 DolZP