Szukaj
Close this search box.

Interpretacja nr 1/2019/2020

W związku z zapytaniem Podokręgu Legnica informujemy, zgodnie z zapisami § 5 Uchwały nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną z późn. zm. oraz § 13 Regulamin Rozgrywek Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej na SEZON 2019/2020 „zawodnik uczestniczący w spotkaniach mistrzowskich lub pucharowych musi przedstawić na żądanie sędziego ważny dokument tożsamości lub inny ważny dokument z aktualną fotografią”.

Oznacza to, iż należy akceptować również elektroniczną formę dokumentu w postaci mDokumentu mTożsamość w aplikacji mObywatel, bowiem jest to ważny dokument z aktualną fotografią.

UWAGA! Niedopuszczalne są wszelkie formy papierowych i elektronicznych kopii dokumentów, w tym kserokopii, zdjęć, zrzutów ekranu itp.

Dokument mTożsamość w aplikacji mObywatel posiada zabezpieczenia, które pozwalają łatwo zweryfikować jego autentyczność i odróżnić je od zdjęcia lub zrzutu ekranu, tj. hologram, element dynamiczny, znak wodny oraz datę ostatniej aktualizacji.

INTERPERETACJA NR 1 2019/2020

© 2021 DolZP