Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych

9 czerwca 2020 roku odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych DolZPN. Na posiedzeniu Komisji obradowano na temat procesu licencyjnego na sezon 2020/2021 na poziomie IV-Ligi oraz na sezony 2020/2021 i 2021/2022 dla klas niższych (tj. Klasy Okręgowej, Klasy A, Klasy B).

Komisja ds. Licencji klubowych przyznała licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach IV- Ligi w sezonie 2020/2021 klubom:

  • Bielawianka Bielawa
  • Piast Nowa Ruda
  • Moto Jelcz Oława
  • Piast Żerniki (Wrocław)
  • Lechia Dzierżoniów
  • GKS Polonia Trzebnica
  • Orzeł Prusice
  • Pogoń Pieszyce
  • LKS Bystrzyca Górna
  • MKP Wołów
  • Nysa Kłodzko
  • Orzeł Lubawka
  • AKS Strzegom
  • Karkonosze Jelenia Góra
  • Odra Ścinawa
  • Sparta Grębocice
  • Sparta Rudna
  • Górnik Złotoryja
  • KS Legnickie Pole
  • Gryf Gryfów Śląski
  • Prochowiczanka Prochowice

upoważniającą do uczestnictwa w  rozgrywkach Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 klubom:

  • WKS Wierzbice
  • Kolektyw Radwanice 
  • Orzeł Pawłowice (Wrocław)
  • Polonia Środa Śląska
  • Czarni Jelcz-Laskowice
  • Odra Malczyce
  • Parasol Wrocław
  • Grom Witków
  • Trojan Lądek Zdrój
  • Granit Roztoka
  • Zjednoczeni Żarów
  • Wenus Nowice
  • Zdrój Jedlina Zdrój
  • Karolina Jaworzyna Śląska
  • Włókniarz Kudowa Zdrój
  • Kryształ Stronie Śląskie
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  • Sparta Ziębice
  • Płomień Makowice
  • Skałki Stolec
  • Victoria Świebodzice
  • Cukrownik/Polonia Pszenno
  • Górnik Lubin
  • Zawisza Serby 
  • Kaczawa Bieniowice
  • GKS Męcinka
  • Iskra Księgnice
  • Zryw Kłębanowice
  • Płomień Radwanice
  • Odra Chobienia
  • Gwardia Białołęka
  • Pogoń Góra
  • Zamet Przemków
  • Sokół Jerzmanowa
  • Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • Chojnowianka Chojnów
  • Włókniarz Leśna
  • Piast Wykroty
  • Pogoń Świerzawa
  • Hutnik Pieńsk
  • BKS Bobrzanie Bolesławiec
  • Łużyce Lubań
  • GKS Warta Bolesławiecka
  • Włókniarz Mirsk
  • Olimpia Kamienna Góra
  • Nysa Zgorzelec
  • Lechia Piechowice
  • Olimpia Kowary
  • Czarni Lwówek Śląski
  • Twardy Świętoszów
  • Victoria Ruszów

z nadzorem infrastrukturalnym do dnia 31 grudnia 2020 r. upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 klubom:

  • Barycz Sułów
  • Przyszłość Prusice

upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy A w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 klubom:

  • Polonia Bielany Wrocławskie
  • Polonia Jaszowice
  • Galaktikos Solna
  • KP Brzeg Dolny
  • Zjednoczeni Szczepanów
  • Bór Oborniki Śląskie
  • Błysk Kuźniczysko
  • KS Łozina
  • Plon Gądkowice
  • Barycz Milicz
  • Burza Bystrzyca
  • Widawa Kiełczów
  • Pogoń Syców
  • Błękitni Siedlce
  • LKS Brożec
  • Świteź Wiązów
  • KS Brochów (Wrocław)
  • DarBor Bolesławice
  • MKS Szczawno Zdrój
  • Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • Herbapol Stanowice
  • KS Walim
  • Górnik Wałbrzych
  • Włókniarz Głuszyca
  • Sudety Dziećmorowice
  • Unia Bogaczowice
  • Czarni Wałbrzych
  • Zieloni Mrowiny
  • Zagłębie Wałbrzych
  • Górnik Boguszów Gorce
  • Unia Jaroszów
  • LKS Marcinowice
  • Koliber Uciechów
  • Piławianka Piława Górna
  • Zieloni Łagiewniki
  • Czarni Sieniawka 
  • PUO Wiśniowa
  • Kłos Lutomia
  • Polonia Ząbkowice Śląskie
  • Delta Słupice
  • Boxmet Piskorzów
  • STEP Wiry Tąpadła
  • Wierzbianka Wierzbna
  • Ślęża Ciepłowody
  • ATS Wojbórz
  • Śnieżnik Domaszków
  • Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Iskra Jaszkowa Dolna
  • Pogoń ZEM Duszniki Zdrój
  • Sudety Międzylesie 
  • Orlęta Krosnowice
  • Unia Złoty Stok
  • Czermna Kudowa Zdrój
  • Zamek Gorzanów
  • Łomniczanka Stara Łomnica
  • Zjednoczeni Ścinawka Śr.
  • LZS Ostaszów
  • Sparta Przedmoście
  • Orzeł Czerna
  • Mieszko Ruszowice
  • Korona Czernina
  • Kalina Sobin
  • Fortuna Obora
  • Łagoszovia Łagoszów
  • Unia Szklary Górne
  • Wilkowianka Wilków
  • LZS Nowy Kościół
  • Orzeł Wojcieszyn
  • Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • Orzeł Zagrodno
  • Czarni Rokitki
  • Kolejarz Miłkowice
  • Orlik Okmiany
  • Płomień Michów
  • Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • LZS Lipa
  • Huras Krotoszyce
  • Arka Trzebnice
  • Rodło Granowice
  • Wilki Różana
  • Tęcza Kwietno
  • Błękitni Kościelec
  • Bazalt Piotrowice
  • Albatros Jaśkowice
  • Nysa Wiadrów
  • Orzeł Mikołajowice
  • Czarni Dziewin
  • Unia Miłoradzice
  • Olimpia Kowary
  • KS Łomnica
  • Czarni Strzyżowiec
  • Orzeł Mysłakowice
  • Pub Gol Jelenia Góra
  • Orzeł Wojcieszów
  • Halniak Miłków
  • Kwarc Pisarzowice
  • Victoria Jelenia Góra
  • Budowlani Wojcieszów
  • Piast Bolków
  • Czarni Przedwojów
  • Cosmos Radzimów
  • Olsza Olszyna
  • LZS Kościelnik
  • Kwisa Świeradów Zdrój
  • WKS Żarki Średnie
  • Chmielanka Chmieleń
  • Skalnik Rębiszów
  • Lech Ręczyn
  • Kwisa Mroczkowice
  • Sparta Zebrzydowa
  • Chrobry Nowogrodziec
  • Górnik Węgliniec
  • Rybak Parowa
  • LKS Brzeźnik
  • LKS Ocice
  • GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • LKS Miewrzwin
  • Bóbr Marciszów
  • Łazek Pisarzowice
  • Włókniarz Chełmsko Śląskie
  • Fatma Pobiedna
  • Pogoń Wleń
  • Majdan Bolesławice
  • LZS Radostów

z nadzorem infrastrukturalnym do dnia 31 grudnia 2020 r. upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy A w sezonach 2020/2021 i 2021/2022

  • Granica Miłoszów
  • Orzeł Gościszów
  • Mitex Podgórzyn
  • LZS Niwnice

upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy B w sezonach 2020/2021 i 2021/2022 klubom:

  • Pirania Radziądz
  • Błękitni Pustków Wilczkowski
  • KS Piotrkowice            
  • Avia Ozorowice         
  • Zryw Głębowice                                 
  • Orkan Mojęcice        
  • Victoria Zawonia       
  • Sparta Wszemirów      
  • LKS Krzyżanowice        
  • Tomtex Widawa Wrocław      
  • Płomień Wisznia Mała            
  • Widawa Stradomia 
  • Olimpia Bukowinka 
  • Płomień Krośnice
  • AP Oleśnica 
  • UKS Postolin 
  • Polonia Grabowno Wielkie 
  • Perła Węgrów             
  • Błękitni Krzeczyn         
  • KS Gręboszyce 
  • Piast Dobrzeń 
  • KS Dziadowa Kłoda     
  • Skra Wojnowice        
  • WKS Wilczyce
  • Burza Chwalibożyce
  • Zryw Chociwel           
  • Gromnik Kuropatnik  
  • Logan Kurów  
  • Kwarcyt Jegłowa       
  • Ognisko Przeworno   
  • Jankowianka Wierzbno         
  • Polonia Godzikowice 
  • Pogoń Kowalów                     
  • LZS Stary Śleszów                   
  • Zieloni Wilczkowice  
  • KS Piotrowice
  • Sporting Wrocław                
  • LKS Sadków                           
  • Orzeł Bukówek          
  • Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)     
  • Zjednoczeni Łowęcice           
  • Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)        
  • Błyskawica Lenartowice       
  • Pagel Komorniki        
  • Perła Potoczek
  • Odra Grodziec Mały
  • Błyskawica Luboszyce
  • Błysk Studzionki
  • LZS Koźlice
  • Sokół Niechlów
  • Amator Wierzchowice
  • Kryształ Chocianowiec
  • Platan Siedlce
  • Kupryt 02 Sucha Górna
  • Relaks Szklary Dolne
  • Victoria Niemstów
  • Victoria Parchów
  • LZS Biała
  • Iskra Niedźwiedzice
  • Mewa Goliszów
  • Start Osetnica
  • Polder Damianowo
  • Orzeł Pichorowice
  • Unia Rosochata
  • Korona Kawice
  • Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • Kam-Pos Lusina
  • Krokus Kwiatkowice
  • Czarni Golanka Dolna
  • LZS Chełmiec
  • Rataj Paszowice
  • Platan Sichów
  • Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • Tatra Krzeniów
  • Iskra Jerzmanice Zdrój
  • Lubiatowianka Lubiatów
  • Zryw Stary Łom
  • Huzar Raszówka
  • Ikar Miłogostowice
  • Uran Okrzeszyn
  • Lesk Sędzisław
  • Skalnik Czarny Bór
  • Sezal II Janiszów
  • Dragon Miszkowice
  • Husaria Grzędy
  • Victoria Czadrów
  • Bóbr Opawa
  • Orły Lipienica
  • Amfibolit Leszczyniec
  • Bolko Bolków
  • Bielany Biedrzychowice
  • Stella Lubomierz
  • GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
  • Hottur Borowice
  • Zryw Ubocze
  • Bobry Wojanów
  • KS Pławna
  • Juvenia Rybnica
  • Rudawy Janowice Wielkie
  • WKS Pilchowice
  • Kolonia Bolesławiec
  • KS Zbylutów
  • KS Włodzice
  • KS Kotliska
  • GKS Raciborowice
  • KS Czerna
  • KS Milików
  • Znicz Kruszyn
  • LZS Nowa
  • Orzeł Platerówka
  • Granit Gierałtów
  • Piast Czerwona Woda
  • Orliki Węgliniec
  • WKS Przyszłość Dłużyna
  • Zjednoczeni Porajów-Kopaczów
  • LZS Zaręba
  • Zryw Bratków
  • Błękitni Niedźwiedź
  • Błękitni Owiesno
  • Błękitni Słotwina
  • Błyskawica Kalno
  • Burza Dzikowiec
  • LKS Dobrocin
  • Granica Tłumaczów
  • Grom Panków
  • Gryf Burkatów
  • Henrykowianka Henryków
  • Spartakus Byczeń
  • Wieża Rudnica
  • Znicz Lubnów
  • Hutnik Szczytna
  • WLKS Wambierzyce
  • UKS Piast Jaźwina
  • Zieloni Mokrzeszów
  • Zryw Łazany
  • Kłos Laski
  • Przedborowianka Przedborowa
  • Sparta Oleszna
  • Perła Płonica
  • LKS Mościsko
  • Płomień Dobromierz
  • LKS Bierkowice
  • Szczyt Boguszów Gorce
  • Odrodzenie Szalejów
  • Roztocznik
  • Gilów
  • Silesia Żarów
  • Nysa Kłaczyna
  • Sparta Przełom Pastuchów
  • LKS Piotrowice Świdnickie
  • Tęcza Bolesławice
  • Tarnovia Tarnów
  • Sokół Kostrza
  • Płomień Sokolniki
  • Orzeł Mąkolno
  • Niemczanka Niemcza
  • Sparta Stary Waliszów
  • Iskra Witków
  • Czarni Braszowice
  • Agrowiec Starczówek
  • MKS Magnice

© 2019 DolZP