Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych

17 czerwca 2020 roku odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych DolZPN. Na posiedzeniu Komisji obradowano na temat procesu licencyjnego na sezon 2020/2021 na poziomie IV-Ligi oraz na sezony 2020/2021 i 2021/2022 dla klas niższych (tj. Klasy Okręgowej, Klasy A, Klasy B).

Komisja ds. Licencji klubowych przyznała licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach IV- Ligi w sezonie 2020/2021 klubom:

  • Orzeł Ząbkowice Śląskie
  • Kuźnia Jawor
  • Lotnik Jeżów Sudecki
  • Mewa Kunice
  • Konfeks Legnica
  • Leśnik Osiecznica
  • Victoria Ruszów
  • Stal Chocianów

z nadzorem infrastrukturalnym do dnia 31 grudnia 2020 r. upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach VI-Ligi w sezonie 2020/2021 klubowi:

  • APIS Jędrzychowice

upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 klubom: 

  • Wiwa Goszcz
  • Victoria Ruszów
  • Iskra Kochlice
  • z nadzorem infrastrukturalnym do dnia 31 grudnia 2020 r. upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 klubom:
  • Słowianin Wolibórz
  • Iskra Łagów

upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy A w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 klubom:

  • LZS Osiek
  • GAP Ślęza Borów
  • Ślęża Sobótka
  • Pogoń Miękinia
  • Długołęka 2000
  • Strzelinianka Strzelin
  • Różanka Wrocław
  • Dragon Jaczów
  • Viktoria Borek
  • Sparta II Grębocice
  • Sokół Krzywa
  • Piast Zawidów
  • LZS Łaziska
  • GKS Iwiny
  • KS Stare Jaroszowice

z nadzorem infrastrukturalnym do dnia 31 grudnia 2020 r. upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy A w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 klubom:

  • KP Polanica Zdrój
  • Orzeł Witoszów Dolny
  • CIS Brzeźnica
  • Victora Dębowiec
  • Podgórze Wałbrzych
  • LKS Gola Świdnicka
  • Zadzior Buczyna

upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Klasy B w sezonie 2020/2021 i 2021/2022 klubom:

  • Zrzeszeni Niwa
  • LKS Krościna Wielka
  • Starter/Orzeł Biały Kościół
  • Piast Lutynia     
  • Błękitni Chwalimierz     
  • Wulkan Ogrodnica         
  • Zryw Kotla
  • Fenix Pielgrzymka
  • Radziechowianka Radziechów
  • Sudety Giebułtów
  • Gama Ujazd Górny
  • Zryw Chełm
  • Orzeł Konary
  • Amator Wierzchowice

© 2019 DolZP