Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych DZPN

W związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem epidemii oraz wynikającym z tego  zawieszeniem bieżących rozgrywek, Komisja ds. Licencji Klubowych DZPN przypomina o procesie licencyjnym do nowego sezonu rozgrywkowego 2020/2021, na podstawie Uchwały z dnia 28.01.2020 r. Zarządu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

Terminy składania wniosków licencyjnych. Proces zasadniczy:

Termin składania dokumentów dla klubów IV ligi oraz klasy okręgowej – do dnia 15 maja 2020r.

Termin składania dokumentów dla klasy A, klasy B – do dnia 31 maja 2020r.

Dokumenty :

Proces zasadniczy – dotyczy klubów utrzymujących się w danej klasie rozgrywkowej oraz klubów zdegradowanych do niższej klasy rozgrywkowej.

  1. Formularz Oświadczenia Licencyjnego na sezon 2020/2021
  2. Potwierdzenie wykonania opłaty licencyjnej.

Proces nadzwyczajny dotyczy tylko klubów awansujących:

Licencjodawca wzywa wnioskodawców do złożenia wniosku licencyjnego uprawniającego do udziału w rozgrywkach wyższej ligi lub klasy rozgrywkowej nie później niż w terminie 3 dni po zakończeniu rozgrywek właściwej ligi lub klasy.

Wnioskodawca nie później niż w terminie 5 dni od wezwania składa wniosek licencyjny na udział w rozgrywkach wyższej ligi lub klasy rozgrywkowej.

Termin opłaty licencyjnej: nie później niż w terminie 5 dni od wezwania wnioskodawcy do złożenia wniosku licencyjnego na udział w rozgrywkach wyższej ligi lub klasy rozgrywkowej.

Komplet dokumentacji licencyjnych  do pobrania wraz z opisem procesu licencyjnego jest dostępny w zakładce: dokumenty do pobrania -> licencje -> licencje klubowe

Wysokość opłaty licencyjnej:

IV liga:                       300,00 zł,

Klasa okręgowa:       200,00 zł,

Klasy A i B:                200,00 zł.

© 2021 DolZP