Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 1.06.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 1.06.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Zawodnik Dragon Jaczów – kara 6 miesięcy dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, agresywne naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa A)
 2. Zawodnik Iskra Księginice – kara 6 miesięcy dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, dążenie do konfrontacji siłowej z zawodnikiem drużyny przeciwnej oraz wulgarne i obelżywe słownictwo w kierunku zawodników drużyny przeciwnej jak i sędziów (Klasa Okręgowa)
 3. Zawodnik Kam-Pos Lusina – kara 6 miesięcy dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku zawodnika drużyny przeciwnej oraz w kierunku sędziego głównego po otrzymaniu napomnienia (Klasa B)
 4. Trener Iskra Księginice – kara 2 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziów (Klasa Okręgowa)
 5. Klub Iskra Księginice – kara finansowa za brak należytego porządku i bezpieczeństwa na stadionie w czasie trwania zawodów, brak służb porządkowych (Klasa Okręgowa)
 6. Klub Pogoń Góra – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
 7. Zawodnik Konfeks Legnica – kara 5 meczów dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie, wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego po końcowym gwizdku (C1 Trampkarz)
 8. Klub Stal Chocianów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 9. Trener Przyszłość Prusice – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa Okręgowa)
 10. Zawodnik Perła Potoczek – kara 1 meczu dyskwalifikacji
 11. Zawodnik Orzeł Zagrodno – kara 2 meczów dyskwalifikacji
 12. Zawodnik Zjednoczeni Gościsław – kara 1 meczu dyskwalifikacji
 13. Zawodnik Kaczawa Bieniowice – kara 1 meczu dyskwalifikacji
 14. Zawodnik Przyszłość Prusice – kara 2 meczów dyskwalifikacji

© 2021 DolZP