Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 12.10.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 12.10.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Zawodnik Górnik Lubin – kara 3 meczów dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku zawodnika drużyny przeciwnej (B1 Junior Młodszy)
 2. Zawodnik Huzar Raszówka – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – rażący atak nogami od tyłu na nogi zawodnika drużyny przeciwnej z użyciem nieproporcjonalnej siły (Klasa B)
 3. Zawodnik Ikar Miłogostowice – kara 2 lat dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – brutalne, agresywne zachowanie poprzez oplucie zawodnika drużyny przeciwnej, a następnie uderzenie przeciwnika pięścią w twarz (Klasa B)
 4. Klub JTS Jawor – kara finansowa za niestawienie się drużyny na Turnieju organizowanym w Budziszowie Wielkim (F2 Żak)
 5. Klub KS Legnickie Pole – kara finansowa za niestawienie się drużyny na Turnieju organizowanym w Legnicy (E2 Orlik)
 6. Zawodnik Łagoszovia Łagoszów – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – opuszczenie strefy technicznej podczas trwania zawodów oraz stosowanie wulgarnego i obraźliwego słownictwa w kierunku sędziego głównego (Klasa A)
 7. Klub Mirków Długołęka – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 8. Klub Moto Jelcz Oława – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 9. Klub Odra Malczyce – kara finansowa za niestawienie się drużyny na Turnieju organizowanym w Legnicy (E2 Orlik)
 10. Zawodnik Pogoń Świerzawa – kara 3 meczów dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo zawodnika w kierunku sędziów (IV Liga)
 11. Klub Przyszłość Prusice – kara finansowa za występ zawodników, którzy w dniu turnieju w Wilkowie nie byli uprawnieni do gry w systemie Extranet (E1 Orlik)
 12. Klub Sparta Grębocice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 13. Klub Victoria Parchów – kara finansowa (Klasa B)
 14. Klub Zadzior Buczyna – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
 15. Zawodnik Sparta Przedmoście – kara 1 meczu dyskwalifikacji
 16. Zawodnik Kryształ Chocianowiec – kara 2 meczów dyskwalifikacji

© 2021 DolZP