Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 13.09.2022 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 13.09.2022 roku podjęła następujące decyzje:

  1. Zawodnik Błyskawica Luboszyce – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa A)
  2. Zawodnik Kaczawa Bieniowice – kara 6 miesięcy dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – rażące naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa Okręgowa)
  3. Klub Sokół Niechlów – kara finansowa za brak należytego porządku i bezpieczeństwa na stadionie w trakcie i po zakończeniu zawodów, brak służb porządkowych (Puchar Polski)
  4. Klub Sokół Niechlów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Puchar Polski)
  5. Klub Odra Malczyce – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
  6. Zawodnik Kolejarz Miłkowice – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa A)
  7. Sędzia – kara finansowa za nieterminowe przesłanie sprawozdania (Klasa A)
  8. Zawodnik Grom Gromadzyń-Wielowieś – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa A)
  9. Zawodnik LKS Chełmiec – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa A)
  10. Zawodnik LZS Nowa Wieś Lubińska – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa B)

© 2021 DolZP