Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 15.03.2022 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 15.03.2022 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Zawodnik Skarpa Orsk – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego zawodów (Klasa B)
 2. Zawodnik Orzeł Konary – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego zawodów oraz używanie wulgarnych gestów w jego kierunku (Klasa B)
 3. Drugi trener Moto Jelcz Oława – kara 1 meczu dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – krytyka orzeczeń sędziowskich oraz prowokacyjne zachowanie podczas podawania piłki do przeciwnika (IV Liga)
 4. Klub KS Legnickie Pole – kara finansowa za brak trenera z aktualną, ważną licencją trenerską, uprawniającą prowadzenie zespołu w danej klasie rozgrywkowej (Klasa Okręgowa)
 5. Klub KS Legnickie Pole – kara finansowa za niedopełnienie podstawowych obowiązków kierownika drużyny – niepodpisanie załącznika do sprawozdania meczowego przez kierownika (Klasa Okręgowa)
 6. Zawodnik KS Legnickie Pole – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego zawodów (Klasa Okręgowa)
 7. Trener Gwardia Białołęka – kara 2 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za konfrontacyjne wejście na pole gry i branie udziału w masowej konfrontacji (Klasa Okręgowa)
 8. Zawodnik Gwardia Białołęka – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – gwałtowny i agresywny atak korkami w nogi zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa Okręgowa)
 9. Zawodnik Przyszłość Prusice – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – gwałtowne i agresywne złapanie zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa Okręgowa)
 10. Zawodnik Przyszłość Prusice – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obelżywe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa Okręgowa)
 11. Klub Moto Jelcz Oława – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 12. Zawodnik Chojnowianka Chojnów – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – agresywne i gwałtowne zachowanie względem zawodnika drużyny przeciwnej oraz stosowanie gróźb naruszenia nietykalności cielesnej w jego stronę po otrzymaniu wykluczenia (Klasa A)
 13. Klub Przyszłość Prusice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
 14. Klub Chojnowianka Chojnów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 15. Klub Błękitni Koskowice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
 16. Klub Iskra Jerzmanice Zdrój – kara finansowa za rezygnację drużyny z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza rozgrywek (Klasa B)
 17. Klub Piast Nowa Ruda – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)

© 2021 DolZP