Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 17.05.2022 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 17.05.2022 roku podjęła następujące decyzje:

  1. Zawodnik Odra Grodziec Mały – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego po otrzymaniu wykluczenia z gry (Klasa B)
  2. Zawodnik LZS Lipa – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – uderzenie łokciem w twarz bramkarza drużyny przeciwnej z narażeniem na kontuzję (Klasa A)
  3. Zawodnik Sparta Przedmoście – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziny głównej zawodów (Klasa A)
  4. Klub Słowianin Wolibórz – kara finansowa za nienagranie oraz nieudostępnienie po zawodach sędziemu głównemu nagrania z zawodów (IV Liga)
  5. Klub MKP Wołów – kara finansowa za niedopełnienie podstawowych obowiązków kierownika drużyny – niepodpisanie załącznika do sprawozdania meczowego przez kierownika drużyny (IV Liga)
  6. Klub Orzeł Czerna – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
  7. Zawodnik Sokół Marcinkowice – kara 1 meczu dyskwalifikacji (IV Liga)
  8. Zawodnik Kupryt 02 Sucha Górna – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa B)

© 2021 DolZP