Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 17.08.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 17.08.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Klub Huragan Proboszczów – kara finansowa za rezygnację z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza (C1 Trampkarz)
 2. Klub Chojnowianka Chojnów – kara finansowa za rezygnację z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza (D1 Młodzik)
 3. Klub Iskra Księginice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 4. Sędzia – kara finansowa za nieterminowe przesłanie sprawozdania meczowego w systemie Extranet (Klasa Okręgowa)
 5. Klub KamPos Lusina – kara finansowa za rezygnację z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza (Klasa B)
 6. Zawodnik KS Legnickie Pole – kara 4 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – opuszczenie strefy technicznej podczas trwania zawodów i naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa Okręgowa)
 7. Klub KS Legnickie Pole – kara finansowa za rezygnację z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza (D1 Młodzik)
 8. Zawodnik MKP Wołów – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – gwałtowne i agresywne zachowanie po zakończonych zawodach (IV Liga)
 9. Trener Piast Żerniki Wrocław – kara 2 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – gwałtowne i agresywne zachowanie po zakończonych zawodach w stosunku do zawodnika drużyny przeciwnej (IV Liga)
 10. Zawodnik Orzeł Czerna – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – posądzenie sędziego głównego zawodów o czyny korupcyjne (Puchar Polski)
 11. Kierownik Błękitni Kościelec – kara 2 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obelżywe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa A)
 12. Klub Zryw Kotla – kara finansowa za rezygnację z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza (D1 Młodzik)
 13. Zawodnik Polonia-Stal Świdnica – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (IV Liga)
 14. Klub Sokół Wielka Lipa – kara finansowa za rezygnację z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza (IV Liga)
 15. Zawodnik Viktoria Avolta Borek – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Puchar Polski)
 16. Zawodnik Orzeł Ząbkowice Śląskie – kara 1 meczu dyskwalifikacji (IV Liga)
 17. Zawodnik Orlik Okmiany – kara 2 meczów dyskwalifikacji (Klasa A)

© 2021 DolZP