Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 19.10.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 19.10.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Klub Amico Lubin – kara finansowa za niestawienie się drużyny na Turnieju organizowanym w Przemkowie (E1 Orlik)
 2. Zawodnik Błękitni Kościelec – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego asystenta (Klasa A)
 3. Klub Chojnowianka Chojnów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 4. Klub Czarni Rokitki – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
 5. Klub FemGol Lubin – kara finansowa za niestawienie się drużyny na Turnieju organizowanym w Przemkowie (E1 Orlik)
 6. Klub Gwardia Białołęka – kara finansowa za brak przesłania w terminie sprawozdania z Turnieju Żaków
 7. Klub Juventus Academy – kara finansowa za brak przesłania w terminie sprawozdania z Turnieju Skrzatów
 8. Klub Kaczawa Bieniowice – kara finansowa za brak przesłania w terminie sprawozdania meczowego (D1 Młodzik)
 9. Klub Kaczawa Bieniowice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa B)
 10. Klub Kalina Sobin – kara finansowa za niestawienie się drużyny na Turnieju organizowanym w Przemkowie (E1 Orlik)
 11. Klub Kopalniak Gaworzyce – kara finansowa za niestawienie się drużyny na Turnieju organizowanym w Przemkowie (E1 Orlik)
 12. Klub Korona Kawice – kara finansowa za brak należytego porządku i bezpieczeństwa na stadionie w trakcie trwania zawodów – wulgarne i obraźliwe słownictwa kibiców drużyny w kierunku sędziów (Klasa B)
 13. Zawodnik LZS Ostaszów – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – rażący atak nogami na nogi zawodnika drużyny przeciwnej z użyciem nieproporcjonalnej siły (Klasa A)
 14. Klub Moto Jelcz Oława – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 15. Drugi trener Moto Jelcz Oława – kara 2 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – opuszczenie strefy technicznej podczas trwania zawodów, konfrontacyjne zachowanie w kierunku sędziego oraz stosowanie wulgarnego i obraźliwego słownictwa w kierunku sędziego głównego (IV Liga)
 16. Klub Moto Jelcz Oława – kara finansowa za brak należytego porządku i bezpieczeństwa na stadionie w trakcie trwania zawodów – odpalenie rac świetlnych przez kibiców (IV Liga)
 17. Klub Odra Grodziec Mały – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa B)
 18. Klub Orla Wąsosz – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
 19. Klub Prochowiczanka Prochowice – kara finansowa za brak przesłania w terminie sprawozdania meczowego (D1 Młodzik)
 20. Klub Prochowiczanka Prochowice – kara finansowa za brak przesłania w terminie sprawozdania meczowego (D1 Młodzik)
 21. Klub Sokół Marcinkowice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 22. Trener Zadzior Buczyna – kara 2 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – stosowanie wulgarnego i obraźliwego słownictwa w kierunku sędziego (Klasa Okręgowa)
 23. Zawodnik Mirków Długołęka – kara 1 meczu dyskwalifikacji
 24. Zawodnik Orla Wąsosz – kara 1 meczu dyskwalifikacji
 25. Zawodnik Zryw Kotla – kara 1 meczu dyskwalifikacji
 26. Zawodnik Mała Unia Rosochata – kara 1 meczu dyskwalifikacji

© 2021 DolZP