Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 2.11.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 2.11.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Klub JTS Jawor – kara finansowa za brak przesłania sprawozdania po turnieju Żaków (F1 Żak)
 2. Klub Mewa Kunice – kara finansowa za niestawienie się drużyny na turnieju Orlików w Legnicy (E1 Orlik)
 3. Klub Odra Chobienia – kara finansowa za niestawienie się drużyny na turnieju Orlików w Księginicach (E1 Orlik)
 4. Klub Kaczawa Bieniowice – kara finansowa za brak przesłania sprawozdania po turnieju Orlików (E1 Orlik)
 5. Klub Dragon Jaczów – kara finansowa za brak obecności na meczu trenera posiadającego ważną licencję trenerską (C1 Trampkarz)
 6. Zawodnik Polder Damianowo – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziów (Klasa B)
 7. Zawodnik Polder Damianowo – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziów (Klasa B)
 8. Klub Iskra Jerzmanice Zdrój – kara finansowa za niedopełnienie podstawowych obowiązków kierownika drużyny – niepodpisanie załącznika do sprawozdania meczowego przez kierownika drużyny (Klasa B)
 9. Kierownik LZS Komorniki – kara 1 meczu dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego zawodów oraz ciągła krytyka orzeczeń sędziowskich (Klasa B)
 10. Zawodnik Mieszko Ruszowice – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego zawodów (Klasa A)
 11. Kierownik Mieszko Ruszowice – kara 2 meczów dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarna krytyka orzeczeń sędziowskich i opuszczanie strefy technicznej (Klasa A)
 12. Trener Polonia Trzebnica – kara 1 meczu dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – otrzymanie wykluczenia za krytykę orzeczeń sędziego głównego zawodów (IV Liga)
 13. Zawodnik MKP Wołów – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego zawodów (IV Liga)
 14. Klub AKS Strzegom – kara finansowa za brak należytego porządku i bezpieczeństwa na stadionie – brak służb porządkowych, brak zabezpieczenia przed kibicami drogi z boiska do szatni (IV Liga)
 15. Klub Kłos Moskorzyn – kara finansowa za brak należytego porządku i bezpieczeństwa na stadionie – kilkukrotne zapalenie rac świetlnych przez kibiców (Klasa A)
 16. Klub Polder Damianowo – kara finansowa za niedopełnienie podstawowych obowiązków kierownika drużyny – niepodpisanie załącznika do sprawozdania meczowego przez kierownika drużyny (Klasa B)
 17. Klub Zjednoczeni Gościsław – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa B)
 18. Klub Platan Sichów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa B)
 19. Klub Kłos Moskorzyn – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 20. Klub Kryształ Chocianowiec – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa B)
 21. Klub Albatros Jaśkowice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 22. Klub Górnik Lubin – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
 23. Zawodnik Albatros Jaśkowice – kara 6 miesięcy dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej poprzez uderzenie ręką w tył głowy (Klasa A)
 24. Klub Bielawianka Bielawa – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 25. Zawodnik Kalina Sobin – kara 2 meczów dyskwalifikacji (Klasa A)
 26. Zawodnik Orzeł Wojcieszyn – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa A)
 27. Sędzia – kara finansowa za nieumyślne prowadzenie zawodów w sposób sprzeczny z Przepisami Gry (Klasa B)
 28. Sędzia – kara finansowa za niestaranne i nierzetelne wypełnienie sprawozdania meczowego (Klasa Okręgowa)
 29. Sędzia – kara finansowa za nieterminowe przesłanie sprawozdania w systemie Extranet (Klasa A)
 30. Sędzia – kara finansowa za nieterminowe przesłanie sprawozdania w systemie Extranet (Klasa A)

© 2021 DolZP