Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 22.03.2022 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 22.03.2022 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Sędzia – nieterminowe przesłanie sprawozdania z zawodów w systemie Extranet (B1 Junior Młodszy)
 2. Klub Mieszko Ruszowice – kara finansowa za rezygnację drużyny z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza rozgrywek (Klasa A)
 3. Klub Gama Ujazd Górny – kara finansowa za brak trenera z aktualną, ważną licencją trenerską, uprawniającą prowadzenie zespołu w danej klasie rozgrywkowej (Klasa B)
 4. Zawodnik Korona Kawice – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej podczas przerwy w grze (Klasa B)
 5. Zawodnik Zjednoczeni Gościsław – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej podczas przerwy w grze (Klasa B)
 6. Klub Olimpia Olszanica – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa B)
 7. Klub Wilki Różana – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 8. Klub Słowianin Wolibórz – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 9. Klub Bielawianka Bielawa – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 10. Klub MKP Wołów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 11. Trener Słowianin Wolibórz – kara 1 meczu dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – opuszczenie strefy technicznej i konfrontacyjne zachowanie w kierunku sędziego głównego zawodów (IV Liga)
 12. Klub Lechia Dzierżoniów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 13. Zawodnik Orzeł Pichorowice – kara 2 meczów dyskwalifikacji

© 2021 DolZP