Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 25.05.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 25.05.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Zawodnik Bazalt Piotrowice – kara 6 miesięcy dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego, konfrontacyjne zawodnika wobec w/w sędziego oraz naruszenie jego nietykalności cielesnej (Klasa A)
 2. Klub Czarni Rokitki – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 3. Klub Górnik Polkowice – kara finansowa za nieobecność drużyny na turnieju (E1 Orlik)
 4. Klub Korona Kawice – kara finansowa za niedopełnienie obowiązków przez kierownika drużyny, niepodpisanie załącznika do sprawozdania sędziego (Klasa B)
 5. Klub Lubiatowianka Lubiatów – kara finansowa za odpalenie rac przez kibiców, co doprowadziło do przerwania meczu (Klasa B)
 6. Zawodnik Orla Wąsosz – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego asystenta oraz konfrontacyjne zachowanie wobec w/w sędziego (IV Liga)
 7. Trener Orzeł Czerna – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego oraz podważanie jego decyzji sędziowskich (Klasa A)
 8. Klub Orzeł Czerna – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 9. Zawodnik Orzeł Zagrodno – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, poważny, rażący faul wysoko podniesioną nogą na głowę zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa A)
 10. Trener Sparta Rudna – kara 2 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego oraz podważanie jego decyzji sędziowskich (IV Liga)
 11. Kierownik Sparta Rudna – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego oraz podważanie jego decyzji sędziowskich (IV Liga)
 12. Zawodnik Tatra Krzeniów – kara 1 roku dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego oraz naruszenie jego nietykalności cielesnej (Klasa B)
 13. Klub Wilkowianka Wilków – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 14. Klub Zagłębie Lubin – kara finansowa za nieobecność drużyny na turnieju (E1 Orlik)
 15. Zawodnik Czarni Rokitki – kara 1 meczu dyskwalifikacji (C1 Trampkarz)

© 2021 DolZP