Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 25.08.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 25.08.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Klub Górnik Złotoryja – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 2. Zawodnik Gwardia Białołęka – kara 4 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – rażący atak nogami na nogi zawodnika drużyny przeciwnej z użyciem nieproporcjonalnej siły (Klasa Okręgowa)
 3. Zawodnik Huzar Raszówka – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego zawodów (Klasa B)
 4. Klub Huzar Raszówka – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa B)
 5. Klub Kopalniak Gaworzyce – kara finansowa za rezygnację z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza (C1 Trampkarz)
 6. Klub Piast Nowa Ruda – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 7. Klub Polonia Trzebnica – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 8. Klub Słowianin Wolibórz – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 9. Kierownik Zadzior Buczyna – kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego zawodów (Klasa Okręgowa)
 10. Klub Zryw Chełm – kara finansowa za naruszenie przez klub obowiązku prowadzenia zespołu przez trenera posiadającego ważną licencję trenerską (Klasa B)
 11. Klub Zryw Kłębanowice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
 12. Zawodnik Krokus Kwiatkowice – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa B)

© 2021 DolZP