Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 26.04.2022 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 26.04.2022 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Zawodnik Zryw Kłębanowice – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – prowokacyjne i agresywne zachowanie w stosunku do kibiców drużyny gospodarzy, konfrontacja z zespołem sędziowskim (Klasa Okręgowa)
 2. Zawodnik Zryw Kłębanowice – kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – zamieszczenie na portalu społecznościowym obraźliwych wpisów w kierunku sędziów (Klasa Okręgowa)
 3. Zawodnik Odra Chobienia – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa A)
 4. Zawodnik Platan Sichów – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa B)
 5. Zawodnik Wilkowianka Wilków – kara 5 meczów dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku trenera drużyny przeciwnej (C1 Trampkarz)
 6. Klub Mirków Długołęka – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 7. Klub Barycz Sułów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 8. Klub Pogoń Oleśnica – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 9. Klub Łagoszovia Łagoszów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 10. Trener Pogoń Oleśnica – kara 1 meczu dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – ciągła i uporczywa krytyka orzeczeń sędziowskich w trakcie zawodów (IV Liga)
 11. Klub KS Męcinka – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 12. Zawodnik Lubiatowianka Lubiatów – kara 2 meczów dyskwalifikacji (Klasa A)
 13. Zawodnik Odra Chobienia – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa A)
 14. Zawodnik Konfeks Legnica – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa Okręgowa)
 15. Zawodnik Czarni Rokitki – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa Okręgowa)
 16. Zawodnik Huzar Raszówka – kara 2 meczu dyskwalifikacji (Klasa B)
 17. Zawodnik Płomień Michów – kara 2 meczu dyskwalifikacji (Klasa B)

© 2021 DolZP