Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 28.03.2023 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 28.03.2023 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Sędzia – kara finansowa za niestaranne wypełnienie sprawozdania sędziego zawodów w systemie Extranet (Klasa B)
 2. Sędzia – kara finansowa za niestaranne wypełnienie sprawozdania sędziego zawodów w systemie Extranet (Klasa B)
 3. Sędzia – kara finansowa za niestaranne wypełnienie sprawozdania sędziego zawodów w systemie Extranet (Klasa B)
 4. Klub AMP Budziszów Wielki – kara finansowa za rezygnacje z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza (B1 Junior Młodszy)
 5. Klub Kopalniak Gaworzyce – kara finansowa za rezygnacje z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza (C1 Trampkarz)
 6. Klub Unia Miłoradzice – kara finansowa za brak należytego porządku i bezpieczeństwa w trakcie zawodów, odpalenie środków pirotechnicznych (Klasa A)
 7. Klub Kaczawa Bienowice – kara finansowa za brak trenera w trakcie trwania całego meczu w rozgrywkach ligowych (Klasa B)
 8. Zawodnik Odra Ścinawa – kara 5 meczów dyskwalifikacji (C1 Trampkarz)
 9. Zawodnik Zryw Kotla – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa (Klasa B)
 10. Zawodnik Czarni Rokitki – kara 4 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa (Klasa Okręgowa)
 11. Klub Gwardia Białołęka – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników (Klasa B)
 12. Klub Iskra Księginice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników (Klasa Okręgowa)
 13. Klub Stal Chocianów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników (Klasa Okręgowa)

© 2021 DolZP