Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 29.03.2022 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 29.03.2022 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Klub Gama Ujazd Górny – kara finansowa za brak trenera z aktualną, ważną licencją trenerską, uprawniającą prowadzenie zespołu w danej klasie rozgrywkowej (Klasa B)
 2. Zawodnik Sparta Grębocice – kara 3 meczów dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo oraz stosowanie gróźb w kierunku zawodnika drużyny przeciwnej (B1 Junior Młodszy)
 3. Zawodnik Gama Ujazd Górny – kara 4 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo oraz stosowanie gróźb w kierunku zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa B)
 4. Zawodnik Tęcza Kwietno – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa B)
 5. Klub Huragan Nowa Wieś Złotoryjska – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 6. Klub Orzeł Czerna – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 7. Klub Barycz Sułów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 8. Zawodnik Albatros Jaśkowice – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – gwałtowne i agresywne kopnięcie zawodnika drużyny przeciwnej w nogę bez piłki (Klasa A)
 9. Klub Orzeł Ząbkowice Śląskie – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 10. Zawodnik Gwardia Białołęka – kara 2 meczów dyskwalifikacji
 11. Zawodnik Pogoń Góra – kara 2 meczów dyskwalifikacji
 12. Zawodnik Huragan Nowa Wieś Złotoryjska – kara 1 meczu dyskwalifikacji
 13. Zawodnik Odra Chobienia – kara 1 meczu dyskwalifikacji
 14. Zawodnik Zryw Kotla – kara 1 meczu dyskwalifikacji
 15. Zawodnik GLKS Gaworzyce – kara 1 meczu dyskwalifikacji

© 2021 DolZP