Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 4.04.2023 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 4.04.2023 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Klub Park Targoszyn – kara finansowa za brak należytego porządku i bezpieczeństwa na stadionie w trakcie zawodów (Klasa A)
 2. Zawodnik klubu Park Targoszyn – kara 1 roku dyskwalifikacji oraz kara finansowa (Klasa A)
 3. Klub LZS Lipa – kara finansowa oraz zakaz rozgrywania 5 meczów w roli gospodarza w zawieszeniu do końca sezonu 2022/2023 za brak należytego porządku i bezpieczeństwa na stadionie w trakcie zawodów (Klasa A)
 4. Zawodnik klubu LZS Lipa – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa (Klasa A)
 5. Klub Jaworzanka 1946 Jawor – kara finansowa za rezygnacje z uczestnictwa w rozgrywkach w trakcie ich trwania (B1 Junior Młodszy)
 6. Klub Wilkowianka Wilków – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników (Klasa A)
 7. Zawodnik klubu Arka Trzebnice – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa (Klasa B)
 8. Klub Arka Trzebnice – kara finansowa za niedopełnienie podstawowych obowiązków kierownika drużyny – niepodpisanie załącznika do sprawozdania meczowego (Klasa B)
 9. Trener Albatros Jaśkowice – kara 5 meczu dyskwalifikacji oraz kara finansowa (Klasa A)
 10. Zawodnik klubu Płomień Radwanice – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa (Klasa Okręgowa)
 11. Sędzia – kara finansowa za niedokładne i nierzetelne wypełnienie sprawozdania sędziego z zawodów w systemie Extranet (Klasa A)

© 2021 DolZP