Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 8.06.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 8.06.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Klub Płomień Radwanice – kara finansowa za opóźnienie wznowienia gry przez drużynę, spowodowanie przerwy w grze (Klasa Okręgowa)
 2. Zawodnik Płomień Radwanice – kara 6 miesięcy dyskwalifikacji oraz finansowa za wpisy w mediach społecznościowych zawierające groźby naruszenia nietykalności cielesnej sędziego i zachęcające do przemocy (Klasa Okręgowa)
 3. Sędzia – kara 1 roku dyskwalifikacji za nieuzasadnione i bezpodstawne zakończenie zawodów przed upływem regulaminowego czasu gry (Klasa Okręgowa)
 4. Masażysta Błękitni Koskowice – kara 1 meczu dyskwalifikacji oraz kara finansowa za obraźliwe słownictwo w kierunku sędziów po zakończeniu meczu (Klasa A)
 5. Klub Chrobry Głogów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 6. Kierownik Cicha Woda Tyniec Legnicki – kara 3 meczów dyskwalifikacji za posądzenie sędziego głównego o czyny korupcyjne oraz notoryczne podważanie decyzji sędziego głównego (Klasa B)
 7. Zawodnik Dragon Jaczów – kara 4 meczów dyskwalifikacji oraz finansowa za wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego po otrzymaniu drugiego napomnienia, skutkującego czerwoną kartką (Klasa A)
 8. Klub Viktoria Borek – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 9. Zawodnik Fenix Pielgrzymka – kara 3 meczów dyskwalifikacji za wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa B)
 10. Zawodnik Iskra Jerzmanice Zdrój – kara 3 meczów dyskwalifikacji za gwałtowne odepchnięcie zawodnika drużyny przeciwnej podczas przerwy w grze (Klasa B)
 11. Sędzia – kara 1 roku dyskwalifikacji za używanie słów wulgarnych i uznawanych powszechnie za obraźliwe w kierunku małoletniego zawodników, uniemożliwienie zamieszczenia w załączniku do sprawozdania podpisów i ewentualnych zastrzeżeń kierowników i kapitanów, dokonanie nieprawdziwego zapisu zdarzeń oraz zatajenia kar indywidualnych udzielonych uczestnikom meczu (C1 Trampkarz)
 12. Zawodnik KamPos Lusina – kara 4 meczów dyskwalifikacji za naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa B)
 13. Klub Orzeł Pichorowice – kara finansowa za niedopełnienie obowiązków przez kierownika drużyny, niepodpisanie załącznika do sprawozdania sędziego o karach indywidualnych oraz uwagach (Klasa B)
 14. Zawodnik Orzeł Pichorowice – kara 4 meczów dyskwalifikacji za naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa B)
 15. Klub Polder Damianowo – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa B)
 16. Trener Przyszłość Prusice – kara 1 meczu dyskwalifikacji oraz kara finansowa za opuszczenie strefy technicznej oraz notoryczne podważanie i krytykowanie decyzji sędziego głównego (Klasa Okręgowa)
 17. Kierownik Rataj Paszowice – kara 4 meczów dyskwalifikacji za obraźliwe słownictwo w kierunku sędziów w trakcie i po zakończeniu zawodów oraz posądzenie ich o czyny korupcyjne (Klasa B)
 18. Klub Rodło Granowice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 19. Klub Sokół Niechlów – kara finansowa za rezygnację z dalszego uczestnictwa zespołu w rozgrywkach w czasie ich trwania (Klasa B)
 20. Zawodnik Tatra Krzeniów – kara 4 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa B)
 21. Asystent trenera Tatra Krzeniów – kara finansowa za wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziów (Klasa B)
 22. Klub Tatra Krzeniów – kara finansowa za brak należytego porządku i bezpieczeństwa na stadionie i w szatni po zakończeniu zawodów, brak służb porządkowych (Klasa B)
 23. Zawodnik Victoria Siciny – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa A)
 24. Zawodnik Lotnik Jeżów Sudecki – kara 1 meczu dyskwalifikacji (IV Liga)

© 2021 DolZP