Podokręg

Wałbrzych

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej nr X -2019/2020

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego ZPN Podokręg Wałbrzych na posiedzeniu w dniu 16.10.2019 roku

ukarała:

1. klub LKS GRANIT Roztoka karą finansową za ukaranie 5-ciu zawodników ostrzeżeniami w czasie meczu o mistrzostwo kl. OS w dniu 13.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS GRANIT Roztoka – GLKS ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki;

2. klub LKS PUO Wiśniowa karą finansową za ukaranie 6-ciu zawodników ostrzeżeniami w czasie meczu o mistrzostwo kl. A gr. 2 w dniu 12.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS Marcinowice – LKS PUO Wiśniowa;

3. kierownika drużyny LKS PUO Wiśniowa karą dyskwalifikacji na 1 mecz od dnia 13.10.2019 r. za usunięcie z ławki rezerwowych w meczu o mistrzostwo kl. A gr. 2 w dniu 12.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS Marcinowice – LKS PUO Wiśniowa;

4. klub LKS ISKRA Jaszkowa Dolna karą finansową za ukaranie 6-ciu zawodników ostrzeżeniami w czasie meczu o mistrzostwo kl. A gr. 3 w dniu 13.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS ISKRA Jaszkowa Dolna – GLKS ORLĘTA Krosnowice;

5. zawodnika klubu MKS II Szczawno Zdrój karą dyskwalifikacji na 2 mecze od dnia 14.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 1 w dniu 13.10.2019 r. pomiędzy drużynami: MKS II Szczawno Zdrój – LKS Piotrowice Świdnickie;

6. zawodnika klubu LKS BŁĘKITNI Owiesno karą dyskwalifikacji na 2 mecze od dnia 14.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 2 w dniu 13.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS BŁĘKITNI Owiesno – LKS GRYF Burkatów;

7. klub LZS Goworowice karą finansową za niedopełnienie obowiązku wypełnienia składu drużyny w systemie Extranet w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 3 w dniu 13.10.2019 r. pomiędzy drużynami: KS PRZEDBOROWIANKA Przedborowa – LZS Goworowice;

8. klub LKS AGROWIEC Starczówek karą finansową za niedopełnienie obowiązku wypełnienia składu drużyny w systemie Extranet w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 3 w dniu 13.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS Bierkowice – LKS AGROWIEC Starczówek;

9. zawodnika klubu KS SPARTA Stary Waliszów karą dyskwalifikacji na 2 mecze od dnia 14.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. B gr. 4 w dniu 13.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS BURZA Dzikowiec – KS SPARTA Stary Waliszów;

10. zawodnika klubu KP PODGÓRZE Wałbrzych karą dyskwalifikacji na 2 mecze od dnia 13.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. IV liga Okręgowa B2 Junior Młodszy gr. 3 w dniu 12.10.2019 r. pomiędzy drużynami: KP PODGÓRZE Wałbrzych – GKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych;

11. zawodnika klubu KP SŁOWIANIN Wolibórz karą dyskwalifikacji na 1 mecz (FT) od dnia 14.10.2019 r. za wykluczenie z gry w meczu o mistrzostwo kl. A gr. 3 w dniu 13.10.2019 r. pomiędzy drużynami: LKS ZAMEK Gorzanów – KP SŁOWIANIN Wolibórz;

12. klub PUKS VICTORIA Wałbrzych karą finansową za grę nieuprawnionego zawodnika w meczu o mistrzostwo kl. III liga Okręgowa D1 Młodzik w dniu 13.10.2019 r. pomiędzy drużynami: MKS POLONIA-STAL Świdnica – PUKS VICTORIA Wałbrzych;

13. klub MKS VICTORIA Świebodzice karą finansową za nieusprawiedliwione niestawienie się drużyny na mecz o mistrzostwo kl. III liga Okręgowa C1 Trampkarz w dniu 12.10.2019 r. pomiędzy drużynami: UKS LECHIA Dzierżoniów – MKS VICTORIA Świebodzice;

14. klub MKS NYSA Kłodzko karą finansową za grę nieuprawnionego zawodnika w meczu o mistrzostwo kl. III liga Okręgowa C1 Trampkarz w dniu 13.10.2019 r. pomiędzy drużynami: MKS NYSA Kłodzko – KP GÓRNIK Wałbrzych.

© 2019 DolZP