Szukaj
Close this search box.

Komunikat końcowy Turnieju Finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Dolnego Śląska w Futsalu U-15

V. Uzyskane wyniki:

–  „Iskra” Kochlice – „Karkonosze” Jelenia Góra                                             1:4

–  Akademia Piłkarska Brzeg Dolny – „Iskra” Kochlice                                   7:5

–  „Karkonosze” Jelenia Góra – Akademia Piłkarska Brzeg Dolny                 9:3

VI. Klasyfikacja końcowa:

I miejsce „Karkonosze” Jelenia Góra                                                  6 pkt      13:4

II miejsce „Iskra” Kochlice                                                                    3 pkt       8:9

III miejsce Akademia Piłkarska Brzeg Dolny                                      0 pkt       8:16

Mistrzem Dolnego Śląska w Futsalu w kategorii U 15 został zespół „Karkonosze” Jelenia Góra

Najlepszym bramkarzem Turnieju został: Rafał FEDIUK  – „Karkonosze” Jelenia Góra

Królem strzelców Turnieju został: Maciej DRZYMKOWSKI – „Karkonosze” Jelenia Góra