Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Menu

Komunikat końcowy Wydziału Szkolenia na koniec sezonu Jesień 2018 oraz skład lig na sezon Wiosna 2019 – Rozgrywki Okręgowe kat. Trampkarzy oraz Młodzików (strefa Wrocław).

 I LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZ

I miejsce Forza Wrocław – Awans do II Ligi Dolnośląskiej Trampkarza ( II LDT)

Spadek: Polonia Wrocław

II LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZA

I miejsce Polonia Trzebnica – Awans do I Ligi Okręgowej Trampkarza ( II LOT)

Spadek : WKS Śląsk II Wrocław

III LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZA

I miejsce AS Kiełczów – Awans do II Ligi Okręgowej Trampkarza ( II LOT)

II miejsce Piast Żmigród – Awans do III Ligi Okręgowej Trampkarza ( II LOT)

Spadek : WKS Śląsk III Wrocław

IV LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZA

I miejsce Pogoń Syców – Awans do III Ligi Okręgowej Trampkarza ( II LOT)

II miejsce Pogoń Oleśnica – Awans do III Ligi Okręgowej Trampkarza ( LOT)

Spadek : Brak

SKŁADY GRUP  ORAZ DATY ROZPOCZĘCIA OKRĘGOWE LIGI TRAMPKARZA  U-15 

                                           SEZON WIOSNA 2019 – STREFA WROCŁAW

 I OKRĘGOWA  LIGA TRAMPKARZA  (I OLT) U-15

1/  Silesia Gaj Wrocław

2/  Moto- Jelcz Oława

3/ FC Wrocław II Academy

4/ Olimpic I Wrocław

5/ Barycz Sułów

6/ Polonia Środa Śląska

7/ WKS Śląsk II Wrocław

8/ Polonia Trzebnica

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi – 16.03.2019r.

Awans – uzyskuje zespół z miejsca 1  do II Dolnośląskiej Ligi Trampkarza ( II DLT );

Spadek – miejsce 8 lub więcej w zależności od ilości spadkowiczów z II DLT;

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN.

II  OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZA  (II OLT) U-15

1/ Polonia Wrocław

2/ Orliki Gmina Miękinia

3/  Ślęza Wrocław

4/ FMS Strzelin

5/ FC Wrocław III Wrocław

6/ Lotnik Twardogóra

7/ AS Kiełczów

8/ Piast Żmigród

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi – 16.03.2019r.

Awans – uzyskuje zespół z miejsca 1  do I Okręgowej Ligi Trampkarza (I OLT );

Spadek –  miejsce  8 lub więcej w zależności  od ilości spadkowiczów z I OLT;

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN.

III  OKRĘGOWA LIGA  TRAMPKARZA  (III OLT) U-15

1/ WKS Śląsk II Wrocław

2/ Lider Borów

3/ Sokół Smolec

4/ Quick Mix Strzelinianka Strzelin

5/ Olimpic II Wrocław

6/ MKP Wołów

7/ Pogoń Syców

8/ Pogoń Oleśnica

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi – 16.03.2019r.

Awans – uzyskuje zespoły z miejsca 1 do II Okręgowej Ligi Trampkarza (II OLT);

Spadek – miejsce  8 lub więcej w zależności  od ilości spadkowiczów z II OLT;

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN.

IV  OKRĘGOWA LIGA  TRAMPKARZA  (IV OLT) U-15

1/ Energetyk Siechnice

2/ Orzeł Prusice

3/ Fenomen Leśnica

4/ Kolektyw Radwanice

5/ Mirków Długołęka

6/ Forza II Wrocław

7/ Wiwa Gosz

8/ Unia Wrocław

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi – 16.03.2019r.

Awans – uzyskują zespoły z miejsce 1 do II Okręgowej Ligi Trampkarza (III OLT);

Spadek – miejsce 7 i 8 lub więcej w zależności  od ilości spadkowiczów z III OLT;

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN.

 

 KOMUNIKAT KOŃCOWY ROZGRYWEK OKRĘGOWE LIGI MŁODZIKA

                                                SEZON JESIEŃ 2018 STREFA WROCŁAW

 I LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA

I miejsce – Śląsk III Wrocław –   Awans do II Ligi Dolnośląskiej Młodzika (II DLM)

Spadek – FMS Strzelin do II LOM

 II  LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA

I miejsce – Olimpic II Wrocław – Awans do I Ligi Okręgowej  Młodzika (II OLM)

Spadek – Lotnik Twardogóra  do III LOM

III  LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA

I miejsce – Piast Żmigród  – Awans do II Ligi Okręgowej  Młodzika (II OLM)

Spadek – SP Milicz do IV LOM

IV  LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA

I miejsce – Kolektyw Radwanice – Awans do III Ligi Okręgowej  Młodzika (II OLM)

Spadek – Pogoń Syców , FC Wrocław IV Academy do V LIM

 

V  LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA Grupa I

I miejsce – Parasol III Wrocław – Awans do IV Ligi Okręgowej  Młodzika (II OLM)

Spadek – brak

 

V  LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA Grupa II

I miejsce – AP III Oleśnica – Awans do IV Ligi Okręgowej  Młodzika (II OLM)

Spadek – brak         

SKŁADY GRUP ORAZ DATY ROZPOCZĘCIA OKRĘGOWE LIGI MŁODZIKA U-13  SEZON WIOSNA 2019 – STREFA WROCŁAW

I OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKA ( I OLM) U-13

1/ FC II Wrocław Academy

2/ Parasol II Wrocław

3/ KS Moto – Jelcz Oława

4/ Polonia Trzebnica

5/ WKS Śląsk II Wrocław

6/ AP Brzeg Dolny

7/ AP Oleśnica

8/ Olympic II Wrocław

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi – 16.03.2019r.

Awans – uzyskuje zespół z miejsca 1 do II Dolnośląskiej Ligi Młodzika (II DLM);

Spadek – miejsce 8 lub więcej w zależności od ilości spadkowiczów z II DLM;

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN.

II OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKA (II OLM) U-13

1/ FMS Strzelin

2/ Ślęza Wrocław

3/ Forza Wrocław

4/ AP II Oleśnica

5/ AP Champions Oława

6/ Polonia Środa Śląska

7/ Olympic III Wrocław

8/ Piast Żmigród

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi – 16.03.2018

Awans – uzyskuje zespół z miejsca 1 do I Okręgowej Ligi Młodzika ( I OLM );

Spadek – miejsce 8 lub więcej w zależności od ilości spadkowiczów z I OLM;

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN.

III OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKA (III OLM) U-13

1/ Lotnik Twardogóra

2/ Olympic IV Wrocław

3/ Tęcza Brzezia Łąka

4/ PKS Łany

5/ UKS AS Milicz

6/ Unia Wrocław

7/ FC Wrocław III Academy

8/ Kolektyw Radwanice

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi – 16.03.2019r.

Awans – uzyskuje zespoły z miejsca 1 do II Okręgowej Ligi Młodzika (II OLM);

Spadek – miejsce 8 lub więcej w zależności od ilości spadkowiczów z II OLM;

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN.

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKA (IV OLM) U-13

1/ SP Milicz

2/ UKS Academy Kiełczów

3/ MKP Wołów

4/ WKS Śląsk III Wrocław

5/ Sokół Smolec

6/ Sokół Marcinkowice

7/ AP III Oleśnica

8/ Parasol III Wrocław

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi – 16.03.2019r.

Awans – uzyskują zespoły z miejsce 1 do II Okręgowej Ligi Młodzika (III OLM);

Spadek – miejsce 7 i 8 lub więcej w zależności od ilości spadkowiczów z III OLM;

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN.

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKA (V OLM) U-13 GRUPA I

1/ FC Wrocław IV Academy

2/ Fundacja Piłkarski Świat AP Duda

3/ AP Futbol Wrocław

4/ Lider Borów

5/ Quik Mix Strzelinianka Strzelin

6/ UKS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

7/ Feniks Strzelin

8/ Sporting Wrocław

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi – 16.03.2019r.

Awans – uzyskują zespoły z miejsce 1 do II Okręgowej Ligi Młodzika ( IV OLM);

Spadek – brak;

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN.

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKA (V OLM) U-13 GRUPA II

1/ Pogoń Syców

2/ Ślęza II Wrocław

3/ Talent Trzebnica

4/ Sporting II Wrocław

5/ Pogoń Oleśnica

6/ Orzeł Prusice

7/ Dolpasz Skokowa

8/ Polonia Wrocław

9/ KS łozina

10/ Polonia II Trzebnica

System JEDNORUNDOWY

Rozpoczęcie Ligi – 06.04.2019r.

Awans – uzyskuje zespół z miejsca 1 do IV Okręgowej Ligi Młodzika ( IV OLM);

Spadek – brak;

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2019 DolZP