Komunikat końcowy Wydziału Szkolenia na koniec sezonu Jesień 2018 oraz skład lig na sezon Wiosna 2019 – Rozgrywki Wojewódzkie kat. Trampkarzy oraz Młodzików

Komunikat końcowy Wydziału Szkolenia na koniec sezonu Jesień 2018 oraz skład lig na sezon Wiosna 2019 – Rozgrywki Wojewódzkie kat. Trampkarzy oraz Młodzików

I Dolnośląska Liga Trampkarzy (I DLT)

I Miejsce – Śląsk Wrocław

II Miejsce – Górnik Polkowice awans do Centralnej Ligi U-15

Spadek do II Ligi – AP Oleśnica

II Dolnośląska Liga Trampkarza GR 1 (II DLT )

I Miejsce – UKS Lechia Dzierżoniów awans do I Ligi Dolnośląskiej Trampkarza

Spadek do Okręgowej Ligi : Silesia Gaj Wrocław , Moto – Jelcz Oława

II Dolnośląska Liga Trampkarza GR 2 (II DLT )

I Miejsce – Zagłębie II Lubin awans do I Ligi Dolnośląskiej Trampkarza

Spadek do Okręgowej Ligi: Chrobry III Głogów

Awanse z Okręgowych Lig do II Dolnośląskiej Ligi Trampkarza:

OZPN Legnica – Pogoń Góra

OZPN Jelenia Góra – Bobrzanie Bolesławiec

OZPN Wałbrzych – Piast Nowa Ruda

Strefa Wrocław – Forza Wrocław

Skład Lig na sezon wiosna 2019:

I Liga Dolnośląska Trampkarza C1/C2

Rozpoczęcie sezonu – 16.03.2019

1/ Śląsk Wrocław S.A

2/ Zagłębie Lubin

3/ Chrobry Głogów

4/ WKS Śląsk Wrocław

5/ FC Wrocław Academy

6/ Orzeł Ząbkowice

7/ UKS Lechia Dzierżoniów

8/ Zagłębie II Lubin

II Liga Dolnośląska Trampkarza C1/C2 Grupa 1

Rozpoczęcie sezonu 16.03.2019

1/ AP Oleśnica

2/ Parasol Wrocław

3/ Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

4/ Górnik Wałbrzych

5/ AP Brzeg Dolny

6/ Polonia Stal Świdnica

7/ Forza Wrocław

8/ Piast Nowa Ruda

II Liga Dolnośląska Trampkarza C1/C2 Grupa 2

Rozpoczęcie sezonu 16.03.2019

1/ Miedź Legnica

2/ Łużyce Lubań

3/ Chrobry II Głogów

4/ Miedź II Legnica

5/ Karkonosze Jelenia Góra

6/ Konfeks Legnica

7/ Bobrzanie Bolesławiec

8/ Pogoń Góra

 

I Dolnośląska Liga Młodzika ( I DLM)

I Miejsce – Śląsk I Wrocław S.A

Spadek do II Ligi – FC Wrocław Academy, Chrobry Głogów

II Dolnośląska Liga Młodzika GR 1 ( II DLM)

I Miejsce – Olimpic Wrocław awans do I Ligi Dolnośląskiej Młodzika

Spadek do Okręgowej Ligi: Nysa Kłodzko , FC II Wrocław Academy

II Dolnośląska Liga Młodzika GR 2 ( II DLM)

I Miejsce – Karkonosze Jelenia Góra awans do I Ligi Dolnośląskiej Młodzika

Spadek do Okręgowej Ligi: Kuźnia Jawor

Awanse z Okręgowych Lig do II Dolnośląskiej Ligi Młodzika:

OZPN Legnica – Górnik Polkowice

OZPN Jelenia Góra – Gryf Gryfów Śląski

OZPN Wałbrzych – UKS Lechia Dzierżoniów

Strefa Wrocław – Śląsk III Wrocław S.A

Skład Lig na sezon wiosna 2019

I Liga Dolnośląska Młodzika D1/D2

Rozpoczęcie sezonu 16.03.2019

1/ Śląsk I Wrocław S.A

2/ Zagłębie I Lubin

3/ Polonia – Stal Świdnica

4/ Śląsk II Wrocław S.A

5/ Miedź Legnica

6/ Zagłębie II Lubin

7/ Olimpic Wrocław

8/ Karkonosze Jelenia Góra

II Liga Dolnośląska Młodzika D1/D2 Grupa 1

Rozpoczęcie sezonu 16.03.2019

1/ Parasol Wrocław

2/ WKS Śląsk Wrocław

3/ Górnik Wałbrzych

4/ Orzeł Ząbkowice Śląskie

5/ Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

6/ FC Wrocław Academy

7/ Śląsk III Wrocław S.A

8/ UKS Lechia Dzierżoniów

II Liga Dolnośląska Młodzika D1/D2 Grupa 2

Rozpoczęcie sezonu 16.03.2019

1/ Zagłębie III Lubin

2/ Łużyce Lubań

3/ Nysa Zgorzelec

4/ Polonia – Stal II Świdnica

5/ AP Chojnik Jelenia Góra

6/ Chrobry Głogów

7/ Górnik Polkowice

8/ Gryf Gryfów Śląski