Komunikat Wydziału Szkolenia oraz Komisji Młodzieżowej dot. organizacji rozgrywek w Podokręgu Jelenia Góra w kat. Junior C1/D1 na sezon wiosna 2023

„Wydział Szkolenia oraz Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Jelenia Góra Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że:

 

1. Rozgrywki w grupach młodzieżowych A1, B1, C1, D1 w grupach 8-zespołowych rozpoczną się 18-19 marca 2023r.

 

2. Rozgrywki w grupach młodzieżowych A1, B1, C1, D1 w grupach z większą liczbą drużyn rozpoczną się w zależności od liczby zespołów w danej grupie, nie wcześniej niż 18-19 marca 2023r.

 

3. Poniżej prezentujemy skład lig (wszelkie sugestie zmian prosimy przesyłać na maila: bartosz.geca@dolnoslaskizpn.pl najpóźniej do 22 stycznia 2023r. 

Nowe ligi od C1 do D1.

 

III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ

 

1. APIS JĘDRZYCHOWICE

2. BKS II BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

3. KORONA RADOSTÓW

4. LECHIA PIECHOWICE

5. LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

6. ŁUŻYCE II LUBAŃ

7. MAJDAN BOLESŁAWICE

8. OLIMPIA KOWARY

 

IV LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

 

1. AP MOS KARKONOSZE JELENIA GÓRA

2. KARKONOSKI KLUB SPORTOWY JELENIA GÓRA

3. MKS CHEŁMSKO ŚLĄSKIE

4. ORZEŁ WOJCIESZÓW

5. PAGAZ KRZESZÓW

6. POGOŃ ŚWIERZAWA

7. PUB-GOL JELENIA GÓRA

8. VICTORIA JELENIA GÓRA

 

IV LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 2

 

1. CHROBRY NOWOGRODZIEC

2. FATMA POBIEDNA

3. GRANICA BOGATYNIA

4. LEŚNIK OSIECZNICA

5. ŁAZEK PISARZOWICE

6. UKS JASTRZĘBIE RUSZÓW

 

III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

 

1. BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

2. KARKONOSZE II JELENIA GÓRA

3. LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

4. ŁUŻYCE II LUBAŃ

5. MAJDAN BOLESŁAWICE

6. NYSA ZGORZELEC

7. UKS FA BOLESŁAWIEC

8. UKS PIEŃSK

 

IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 1

 

1. AP CHOJNIK JELENIA GÓRA

2. AP MOS KARKONOSZE JELENIA GÓRA

3. BÓBR MARCISZÓW

4. HALNIAK MIŁKÓW

5. KARKONOSKI KLUB SPORTOWY JELENIA GÓRA

6. KARKONOSZE III JELENIA GÓRA

7. LECHIA PIECHOWICE

8. ORZEŁ WOJCIESZÓW

 

IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2

 

1. CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

2. GKS IWINY

3. GRANICA BOGATYNIA

4. KWISA NOWOGRODZIEC

5. ŁUŻYCE II LUBAŃ

6. MAJDAN II BOLESŁAWICE

7. PIAST ZAWIDÓW 

8. SP GOL JELENIA GÓRA

 

V LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 1

 

1. AKADEMIA BOLKO BOLKÓW

2. KS ŁOMNICA

3. OLIMPIA KOWARY

4. ORZEŁ MYSŁAKOWICE

5. PUB-GOL JELENIA GÓRA

6. STELLA LUBOMIERZ

7. VICTORIA JELENIA GÓRA

8.POGOŃ WLEŃ

 

V LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2

 

1. BKS BOBRZANIE II BOLESŁAWIEC

2. FUNDACJA ŁUŻYCKA AKADEMIA SPORTU

3. OLSZA OLSZYNA

4. ROYAL BIEDRZYCHOWICE

5. UKS FA BOGATYNIA

6. UKS SPARTA PISARZOWICE

7. WŁÓKNIARZ LEŚNA

8. WŁÓKNIARZ MIRSK

 

V LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 3

 

1. CHROBRY NOWOGRODZIEC

2. GKS 2 GROMADKA

3. GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

4. MAJDAN III BOLESŁAWICE

5. PIAST CZERWONA WODA

6. TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

7. UKS FA II BOLESŁAWIEC

8. UKS MIKRO RUSZÓW

© 2021 DolZP