Szukaj
Close this search box.

Kontynuujemy wspólne treningi. Dzisiaj o godzinie 13:00 kolejny live!

Dzisiaj o godzinie 13:00 na kanale „Piłka dla wszystkich” na Facebooku przeprowadzony zostanie kolejny trening. Tym razem dedykowany najmłodszym pasjonatom futbolu. Dobra zabawa gwarantowana!

Mija miesiąc, od kiedy wprowadzono w Polsce pierwsze ograniczenia związane z epidemią koronawirusa. Fani sportu i aktywności fizycznej radzą sobie z zaistniałą sytuacją, szukając alternatyw w postaci treningów w domu. Naprzeciw tym potrzebom wyszła „Piłka dla wszystkich”. Wspólnie z kanałem, mieliście już okazję trenować jogę z piłkami i wzmacniać dolne partie mięśniowe. Podczas rozmowy na żywo z ekspertem dowiedzieliście się również, w jaki sposób odżywiać się, aby w tym trudnym czasie nie przybrać na wadze.

Rodzice zgodzą się chyba, że nadmiar energii, kumulującej się podczas przymusowego zamknięcia w czterech ścianach, widoczny jest przede wszystkim u dzieci. I to właśnie dla nich przeznaczony będzie kolejny trening transmitowany na Facebooku „Piłka dla wszystkich”Jeśli Twoja pociecha ma 4-6 lat, z pewnością spodoba jej się nasza propozycja.

W trakcie treningu zademonstrowane zostaną ćwiczenia z czucia i panowania nad piłką. Dodatkowo będziemy doskonalić jej prowadzenie i przy tym wszystkim świetnie się bawić! Zajęcia poprowadzi bowiem Olga Maroszek, trenerka pracująca na co dzień w Diamonds Academy i Legia Soccer Schoolsdla której priorytetem są uśmiech i zadowolenie dzieci. Olga ma trzyletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi piłkarzami i piłkarkami. Jest ponadto studentką ostatniego roku studiów magisterskich na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.Początek treningu o godzinie 13:00. Dołączajcie ze swoimi dziećmi, klikając w ten LINK.

© 2021 DolZP