Szukaj
Close this search box.

KS Wrocław zgarnął wszystko

Za nami Mistrzostwa Dolnego Śląska Sędziów Piłkarskich, które odbyły się w Chocianowie. Zdecydowanie najlepsi okazali się w nim przedstawiciele KS Wrocław, którzy wygrali obie kategorie (U40 i powyżej 40).

Inicjatywa organizacji takich mistrzostw wróciła po kilku latach przerwy. Była to doskonała okazja do integracji całego środowiska. Inicjatorem spotkania było Kolegium Sędziów Legnica, które w ostatnim czasie szybko się rozwija i odbudowuje swoją pozycję.

– Gratulacje dla zwycięzców. Dziękuje wszystkim, którzy pomogli przy organizacji. KS Legnica okazała się bardzo gościnna, ale za rok odbijemy sobie – mówi Marek Opaliński, Przewodniczący KS Legnica.

Ostatecznie w młodszej kategorii wygrał zespół KS Wrocław, który wyprzedził KS Wałbrzych oraz KS Legnica. Najlepszym strzelcem okazał się Dawid Bednarek (KS Wałbrzych), a najlepszym bramkarzem Marcin Niciński (KS Wrocław)

W starszej zwycięzca był ten sam, a na podium znaleźli się także KS Jelenia Góra i KS Wałbrzych. W kategorii najlepszego strzelca niespodzianki nie było, ponieważ został nim Waldemar Socha (KS Jelenia Góra). Za najlepszego bramkarza uznano Andrzeja Cichonia (KS Wrocław)

Organizatorzy postanowili również przyznać nagrodę MVP każdego z zespołów:

KS Wrocław U40 – Michał Jankowiak
KS Wałbrzych U40 – Paweł Budny
KS Legnica U40 – Kamil Denis
KS Jelenia Góra U40 – Adam Trudziński
KS Wrocław – Grzegorz Leończyk
KS Jelenia Góra – Wojciech Młocek
KS Wałbrzych – Gabriel Majewski
KS Legnica – Antoni Krystek

Organizatorem turnieju było Kolegium Sędziów Legnica. Sponsorem zawodów była firma Saller Polska.

© 2021 DolZP