Szukaj
Close this search box.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Chocianowie

Na siedmiu halach w całej Polsce rozegrano turnieje eliminacyjne Młodziezowych Mistrzostw Polski w futsalu do lat 18. Z każdej grupy do turnieju finałowego awansowały dwie najlepsze drużyny, które dołączyły do gospodarza turnieju – LUKS Ziemia Lubińska oraz Mistrza Polski z poprzedniego roku – BTS Rekord Bielsko-Biała. Przypomnijmy, że zawody odbędą się w dniach 6-8 grudnia w Chocianowie.

To kolejne ważne futsalowe wydarzenie, które zostanie zorganizowane na terenie Podokręgu Legnica. Jeszcze na dobre nie opadły emocje związane z meczem reprezentacji Polski, która zagrała w Lubinie a już szykują nam się kolejne wielkie emocje.

Tym razem będą to Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Futsalu do lat 18. Prawo organizacji tego wydarzenia zdobył LUKS Ziemia Lubińska. Pierwotnie zawody miały odbyć się w Lubinie, jednak ostatecznie podjęto decyzję o przeniesieniu ich do Chocianowa. To własnie tam szesnaście najlepszych drużyn w Polsce w tej kategorii powalczy o prym.

Zespoły zostały rozlosowane do czterech grup. Podopieczne Janusza Przybyły zagrają w Grupie C, gdzie zmierza się z Tarnovią Tarnów, MUKS Praga Warszawa i UKS Sparta Daleszyce.

Podział na grupy:

GRUPA A: Ślęza Wrocław, AZS Uniwersytet Warszawski, Respekt Myślenice, TS ROW Rybnik

GRUPA B: BTS Rekord Bielsko-Biała, KKP Stomilanki Olsztyn, FSA Kraków, Staszówka Jelna

GRUPA C: Luks Ziemia Lubińska, Tarnovia Tarnów, MUKS Praga Warszawa, UKS Sparta Daleszyce

GRUPA D: UKS Bielawianka Bielawa, Wanda Kraków, KS Pogoń „Gościniec nad Wisłą” Tczew, SWD Wodzisław Śląski

© 2021 DolZP