Szukaj
Close this search box.

Nowy sponsor Kadry DZPN… lokomotywą CARGOUNIT na finały Mistrzostw Europy UEFA Regions Cup 2019.

Bawaria w dniach 18 – 26 czerwca 2019 roku będzie gospodarzem jedenastej edycji Mistrzostw Europy UEFA Regions’ Cup w których wystąpi osiem najlepszych drużyn wyłonionych z pośród 55 federacji należących do UEFA. Reprezentacja Dolnego śląska (Mistrz Europy UEFA Regions Cup 2009) zakwalifikowała się do tych rozgrywek po raz czwarty, rozlosowana została do grupy wraz z Kastylia (Hiszpania), Hradec Kralove (Czechy) oraz Południowy Region Chayka (Rosja), drugą grupę stanowią drużyny reprezentujące Niemcy, Turcje, Francje i Słowację.

Oficjalnie miło mam przekazać informację, że Dolnośląski Związek Piłki Nożnej pozyskał nowego sponsora. Został nim Cargounit, marka należąca do spółki Industrial Division, która zajmuje się wynajmem lokomotyw. Umowa została zawarta na 12 miesięcy z opcją długoterminowej współpracy. Marka Cargounit będzie promowana m. in. na finałach ME UEFA Regions Cup, a Industrial Division, zyskuje tytuł Sponsora Wspierającego Kadry Dolnego Śląska.

Od lewej: Łukasz Zygadło inicjator współpracy z ramienia DZPN, Piotr Orzechowski Członek Zarządu Industrial Division sp. z .o.o., Dariusz Machiński v-ce Prezes Zarządu DZPN.

Prezes Zarządu DZPN Andrzej Padewskiod kilku lat jako Dolnośląski Związek Piłki Nożnej stara się pozyskać wsparcie sponsorów, którzy chcą identyfikować swoją działalność, pełniąc mecenat nad amatorską piłką nożną wpierając rozgrywki  dziecięce, młodzieżowe.  Po raz kolejny  nasza praca przyniosła efekt, jesteśmy dumni, że do naszego grona dołączyła tak znacząca i uznana Firma z branży kolejowej. Nie bez znaczenia jest fakt, że od lat nasi nowi Partnerzy wspierają finansowo dolnośląski futbol  . Nawiązanie tej współpracy i zaufanie naszego Partnera potwierdza, że jako region jesteśmy w czołówce piłkarskich związków w Polsce.

Dariusz Machiński wiceprezes DZPN– od dawna staramy się, by naszym działaniom towarzyszyli Przedsiębiorcy, którzy w swoich dziedzinach są liderami, za takiego bez wątpienia uchodzi w swojej branży Industrial Division. Jest to również informacja dla innych Firm, że warto zainteresować się naszą działalnością i wspierać dolnośląskie rozgrywki oraz młodzieżowe reprezentacje dolnego śląska. Nasza reprezentacja na finały Mistrzostw Europy UEFA Regions Cup, pozyskała solidne wsparcie i bodziec do pracy w trakcie przygotowań do czerwcowych mistrzostw.  

Obserwujemy rynek piłkarski od dawna. Braliśmy wielokrotnie udział w akcjach wspierających młodych adeptów piłkarstwa – w Kobierzycach przez blisko 6-lat jako Sponsor Strategiczny i Tytularny pod naszą ówczesną marką STK S.A..W Legnicy przez 1,5 roku, jako Sponsor Platynowy Klubu oraz Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Do tej pory nie mieliśmy okazji wspierać piłkarskich drużyn młodzieżowych z Wrocławia. Wyrażamy nadzieję, że rozpoczynająca się współpraca z Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej, będzie początkiem naszego trwałego wkładu w szkolenie młodzieży z naszego województwa i pozwoli na osiąganie przez nią coraz lepszych wyników – powiedział Piotr Orzechowski Członek Zarządu Industrial Division Sp. z o.o.

Od wielu lat współpracuję z Kolegami Kolejarzami i zawsze namawiałem ich aby zwracali uwagę na rozgrywki młodzieżowe z naszego regionu. Kadra Dolnego Śląska UEFA Regions Cup, to od lat w Polsce elita tych rozgrywek, regularnie reprezentuje nasz kraj z orzełkiem na piersi w Europie. Po cichu liczę na dobry wynik w Bawarii naszych zdolnych zawodników – przedstawia koordynator i inicjator współpracy z ramienia DZPN Łukasz Zygadło – dodając, że zależy mu aby nie koncentrować współpracy tylko na czerwcowych finałach ale również obserwować i wspierać młodsze roczniki Kadr Dolnego Śląska. 

Cargounit jest liderem na rynku wynajmu lokomotyw w Europie Środkowej. Tabor spółki stanowi ponad 170 lokomotyw, z których korzystają głównie przewoźnicy z branży petrochemicznej oraz podmioty odpowiedzialne za transport surowców i ładunków specjalnych. Łączny roczny przebieg lokomotyw spółki to ponad 4 miliony kilometrów.   

Link do strony Sponsora: http://idrent.pl/

© 2021 DolZP