Szukaj
Close this search box.

Podejmij wyzwanie #FajnaDruzyna


Informujemy o starcie akcji #FajnaDruzyna. Akcja ta to zaproszenie wszystkich drużyn piłkarskich do wzięcia udziału w czterech piłkarskich wyzwaniach, które PZPN zaprezentuje w ciągu ośmiu najbliższych tygodni. Autorzy najciekawszych propozycji zostaną nagrodzeni. Z pierwszym wyzwaniem startujemy już dzisiaj (wyzwanie OSHEE). 

  • Czas trwania wyzwania OSHEE: 27.07 – 09.08
  • Nagrody: 11 nagród w postaci miesięcznego zapasu produktów OSHEE
  • Zadanie: Pokażcie, jak kreatywnie mogą wyglądać piłkarskie „cieszynki”. Nagrajcie filmik lub zróbcie zdjęcie i opublikujcie publicznie z #FajnaDruzyna.
  • Szczegóły akcji i jej regulamin – bit.ly/fajna-druzyna

Akcja #FajnaDruzyna to propozycja dla drużyn piłkarskich, zarówno tych profesjonalnych jak i amatorskich. Wszystko co należy zrobić, aby wziąć udział w naszej akcji to wybrać odpowiednie wyzwanie, nakręcić wideo lub zrobić zdjęcie prezentujące jego realizację. Publikując publicznie swoje wyczyny w kanałach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, TikTok) należy pamiętać o dodaniu odpowiedniego hashtagu #FajnaDruzyna. Tylko takie zgłoszenia będą brane pod uwagę. Czekamy na kreatywne pomysły!

Regulamin oraz więcej informacji w artykule na laczynaspilka.pl (https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/podejmij-wyzwanie-fajnadruzyna1).

© 2021 DolZP