Puchar Polski – Podokręg Wałbrzych

Terminarz rozgrywek ligi: PUCHAR POLSKI “WAŁBRZYCH”

RUNDA WSTĘPNA ( 2 w dniach 11-08-2021)

SZCZYT BOGUSZÓW-GORCE– LECHIA DZIERŻONIÓW II2021-08-1118:001 : 4
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE LDJ– BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK II2021-08-1118:008 : 1
WLKS Wambierzyce– HUTNIK SZCZYTNA2021-08-1517:003 : 1
TOM-DAR LUDWIKOWICE– BŁĘKITNI OWIESNO2021-08-1818:002 : 0

I RUNDA ( 3 w dniach 25-08-2021)

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ– POLONIA-STAL ŚWIDNICA2021-08-2517:004 : 8
LECHIA DZIERŻONIÓW II– GÓRNIK Wałbrzych2021-08-2517:002 : 4
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH– VICTORIA ŚWIEBODZICE2021-08-1118:001 : 4
ZIELONI MOKRZESZÓW– GRANIT ROZTOKA2021-08-2517:000 : 5
GÓRNIK NM WAŁBRZYCH– ZJEDNOCZENI ŻARÓW2021-08-2517:004 : 3
S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY– AKS GRANIT STRZEGOM SA2021-09-0117:000 : 3
ZIELONI MROWINY– GROM WITKÓW2021-08-2518:000 : 6
DELTA SŁUPICE– LECHIA DZIERŻONIÓW2021-08-2518:000 : 14
WLKS Wambierzyce– WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ2021-09-0117:002 : 8
ORLĘTA KROSNOWICE– SKAŁKI STOLEC2021-09-0117:001 : 6
POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE– SŁOWIANIN WOLIBÓRZ2021-08-2517:000 : 10
BREAK-TEAM LZS ROZTOCZNIK– ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE2021-08-2517:000 : 18
TOM-DAR LUDWIKOWICE– PIAST NOWA RUDA2021-08-2517:001 : 9
SPARTA STARY WALISZÓW– POLONIA Bystrzyca Kłodzka2021-08-2517:002 : 3
ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW– NYSA KŁODZKO2021-08-2517:009 : 2
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE LDJ– BIELAWIANKA BIELAWA2021-09-0117:000 : 3

II RUNDA ( 4 w dniach 08-09-2021)

GÓRNIK Wałbrzych– POLONIA-STAL ŚWIDNICA2021-09-1517:000 : 1
VICTORIA ŚWIEBODZICE– GRANIT ROZTOKA2021-09-0816:300 : 1
GÓRNIK NM WAŁBRZYCH– AKS GRANIT STRZEGOM SA2021-09-1417:002 : 5
GROM WITKÓW– LECHIA DZIERŻONIÓW2021-09-0816:300 : 3
WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ– SKAŁKI STOLEC2021-09-0816:303 : 2
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ– ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE2021-09-0816:303 : 4
POLONIA Bystrzyca Kłodzka– PIAST NOWA RUDA2021-09-0817:002 : 2
ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW– BIELAWIANKA BIELAWA2021-09-0816:302 : 6

1/4 FINAŁU ( 5 w dniach 22-09-2021)

74GRANIT ROZTOKA– POLONIA-STAL ŚWIDNICA2021-09-2216:00
75AKS GRANIT STRZEGOM SA– LECHIA DZIERŻONIÓW2021-09-2216:00
76WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ– ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE2021-09-2216:00
77POLONIA Bystrzyca Kłodzka– BIELAWIANKA BIELAWA2021-09-2216:00

1/2 FINAŁU ( 6 w dniach 06-10-2021)

78Zwycięzca meczu 74– Zwycięzca meczu 752021-10-0616:00
79Zwycięzca meczu 76– Zwycięzca meczu 772021-10-0616:00

© 2021 DolZP