Szukaj
Close this search box.

Ruszają zgłoszenia do II Ligi Futsalu

Komisja Futsalu Dolnośląskiego ZPN zaprasza do udziału w rozgrywkach II Dolnośląskiej Ligi Futsalu w sezonie 2019/2020. – Warto wypełnić czynnie zimową przerwę ligową piłki trawiastej i wziąć udział w rozgrywkach na wysokim szczeblu rozgrywkowym na hali – mówi Janusz Cygan, Przewodniczący Komisji Futsalu DZPN.

W poprzednim sezonie w II Dolnośląskiej Lidze Futsalu występowało sześć zespołów. Emocji nie brakowało, a o wygraniu ligi zadecydowały… bramki zdobyte na wyjeździe w starciach AZS Uniwersytet Wrocławski z Madness Chocianów. Ostatecznie lepsi okazali się wrocławianie i to oni w nowym sezonie zagrają w I Lidze.

Zespół z Chocianowa bez wątpienia będzie głównym faworytem tegorocznych rozgrywek. Szczególnie biorąc pod uwagę, że rok temu do zmagań przystąpili z marszu. – Występy w II Lidze to okazja nie tylko gry z zespołami z regionu, ale i okazja promocji drużyny w województwie – dodaje Janusz Cygan. W poprzednim roku w rozgrywkach udział brały także zespoły z wojedzótwa lubuskiego, więc niewykluczone, że ten scenariusz powtórzy się również i tym razem.

Wpisowe do rozgrywek wynosi jedynie 100 złotych. Więcej informacji o rozgrywkach udziela Janusz Cygan, tel. 602 242 819, janusz.cygan@op.pl.

REGULAMIN ROZGRYWEK II DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI FUTSALU

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO ROZGRYWEK

KOMPLEKSOWE WYMAGANIA DLA HALI SPORTOWEJ

FORMULARZ WERYFIKACJI HALI SPORTOWEJ

EKWIWALENT DLA SĘDZIÓW I OBSERWATORÓW

© 2021 DolZP