Skład lig oraz terminy rozpoczęcia sezonu – Terenowe Ligi Trampkarza i Młodzik

Skład lig oraz terminy rozpoczęcia sezonu – Terenowe Ligi Trampkarza i Młodzik

 SKŁADY GRUP ORAZ DATY ROZPOCZĘCIA TERENOWE LIGI TRAMPKARZA U-15 SEZON WIOSNA 2019 – STREFA WROCŁAW

 TERENOWA LIGA TRAMPKARZA (TLT) U-15 Grupa I

1/ Foto Higiena Błyskawica Gać

2/ Sokół Marcinkowice

3/ Dwójka Jelcz Laskowice

4/ Czarni Kondratowice

5/ Skra Wojnowice

6/ Zachód Sobótka

7/ Czarni Jelcz Laskowice

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi –16.03.2019

Awans – BRAK ( możliwość zgłoszenia na sezon jesień 2019 do OLM)

Spadek – BRAK

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN

TERENOWA LIGA TRAMPKARZA (TLT) U-15 Grupa II

1/ Parasol Wrocław

2/ Kometa Krzelów

3/ Forza Wrocław

4/ Olimpic I Wrocław

5/ MKS Kostomłoty

6/ Odra Wrocław

7/ Odra Lubiąż

8/ AP Jedenastka Kąty Wr.

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi –16.03.2019

Awans – Brak (możliwość zgłoszenia na sezon jesień 2019 do OLM)

Spadek – Brak

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN

TERENOWA LIGA TRAMPKARZA (TLT) U-15 Grupa III

1/ Dolpasz Skokowa

2/ LZS Solniki Małe

3/ Orzeł Pawłowice – W-w

4/ Sokół Ujeździec Wielki

5/ Olyimpic II Wrocław

6/ Widawa Psary

7/ KP Brzeg Dolny

8/ Iskra Pasikurowice

System dwurundowy

Rozpoczęcie Ligi – 16.03.2019

Awans – Brak (możliwość zgłoszenia na sezon jesień 2019 do OLM)

Spadek – Brak

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN

SKŁADY GRUP ORAZ DATY ROZPOCZĘCIA TERENOWE LIGI MŁODZIKA U-13 SEZON WIOSNA 2019 – STREFA WROCŁAW

 

TERENOWA LIGA MŁODZIKA (TLM) U-13 Grupa I

1/ Błysk Kuźniczysko

2/ Plon Gądkowice

3/ Bór Oborniki Śląskie

4/ Talent Trzebnica

5/ AZS Wrocław ( dziewczęta)

6/ Widawa Psary

7/ AP II Brzeg Dolny

8/ Barycz Milicz

9/ Zorza Pęgów

10/ MKP Wołów

11/ KP Brzeg Dolny

12/ PAUZA

System JEDNORUNDOWY

Rozpoczęcie Ligi – 06.04.2019

Awans – BRAK ( możliwość zgłoszenia na sezon jesień 2019 do OLM)

Spadek – BRAK

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN

 TERENOWA LIGA MŁODZIKA (TLM) U-13 Grupa II

1/ Czarni Jelcz Laskowice

2/ MKS Siechnice

3/ AP V Oleśnica

4/ AP IV Oleśnica

5/ KS Moto Jecz Oława

6/ Akademia FIRST KICK SM

7/ Football Stars

8/ Polonia Miłoszyce

9/ AP Champions II Oława

10/ Pogoń II Oleśnica

System JEDNORUNDOWY

Rozpoczęcie Ligi –13.04.2019

Awans – Brak (możliwość zgłoszenia na sezon jesień 2019 do OLM)

Spadek – Brak Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN

TERENOWA LIGA MŁODZIKA (TLM) U-13 Grupa III

1/ Polonia Jaaszowice

2/ Zachód Sobótka

3/ AP Jedenastka Kąty Wr

4/ Rapid Domaniów

5/ MKS Kostomłoty

6/ Młodzik Przeworno

7/ GKS Kobierzyce

8/ LKS Ciechów

9/ Sokół Smolec

10/ Świteź Wiązów

System JEDNORUNDOWY

Rozpoczęcie Ligi – 13.04.2019

Awans – Brak (możliwość zgłoszenia na sezon jesień 2019 do OLM)

Spadek – Brak

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN

TERENOWA LIGA MŁODZIKA (TLM) U-13 Grupa IV

1/ AP R. Szczot Twardogóra

2/ Parasol VI Wrocław

3/ Zenit Międzybórz

4/ UKS Bierutów

5/ Mirków Bierutów

6/ Forza III Wrocław

7/ WKS Śląsk IV Wrocław

8/ AP VI Oleśnica

9/ Unia Wrocław

10/ Olipic VIII Wrocław

11/ Sporting III Wrocław

12/ Pauza

System JEDNORUNDOWY

Rozpoczęcie Ligi – 06.04.2019

Awans – Brak (możliwość zgłoszenia na sezon jesień 2019 do OLM)

Spadek – Brak

Zasady weryfikacji wg regulaminu rozgrywek DZPN