Szukaj
Close this search box.

Szkolenie sędziowskie KS Legnica

Zarząd Kolegium Sędziowskiego Legnica informuje o organizowanym w dniu 28.08.2020 (piątek) godz. 17:00 szkoleniu dla sędziów KS Legnica. Miejscem szkolenia będzie stadion KS „STAL” Chocianów.

W ramach szkolenia, oprócz części teoretycznej, odbędzie się między innymi: trening biegowy (proszę przygotować się sprzętowo, zapewniamy szatnie), konkursowy egzamin teoretyczny dla sędziów, którzy złożyli deklaracje ubiegania się o awans(proszę zabrać podkładki i długopisy).

Szkolenie jest obowiązkowe dla wszystkich sędziów klas: „O” i „A”, oraz dla zgłoszonych do walki o awans sędziów klasy „B” a także wszystkich sędziów Kolegium chcących rozwijać i podnosić swoje umiejętności i wiedzę.

W czasie szkolenia dostępna będzie również książkowa wersja najnowszych „Przepisów gry w Piłkę Nożną 2020/21” – koszt to tylko 12PLNZakup dla sędziów od „A” klasy wzwyż oraz „kadry młodzieżowej B klasy” – obowiązkowy (prosimy przygotować odliczoną kwotę).

Wszelkie nieobecności i ewentualne usprawiedliwienia proszę kierować do specjalisty ds. szkoleń – kol. Roberta Paryska (tel.: 604-783-667, e-mail: robert_parysek@o2.pl)

© 2021 DolZP